Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne valakiről, hogy így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Az illető érdeklődést mutat felétek, jókat beszéltek, nevetgéltek stb. Szimpatikus és vonzó számotokra. Fordítva is így van, saját bevallása alapján. Mikor a randiról kérdezed - amire korábban már áldását adta - folyton halogatja az időpontot.Aztán megelégeled és rákérdezel miért van ez. Ő azt mondja, hogy van valaki más, aki jobban bejön neki. Ha vele nem jön össze a dolog, akkor lehet róla szó...


Várom véleményeiteket is.



2020. jún. 16. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Elküldeném melegebb/hidegebb éghajlatra.
Szembesíteném az inkorrekt viselkedésével.
Kivárnám a pillanatot, hátha jól jövök ki a dologból.
#2 és #1 kombinációja.
Más módon reagálnék.
58 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
És ilyet ki nem küld vissza az anyjába?
2020. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az aki szolgalelkű kapcsolatfüggő reménytáplált kis hópihe :D
2020. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én egy mondatban lezártam, a webcam azonnali kikapcsolását követően: ,, Szórakozz valaki mással!"

(#1+#2)

2020. jún. 16. 09:56
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
1 és 2. És még ki is röhögném. 😂
2020. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem ritka egyszerre több emberrel randizni, ez elvégre még csak nagyon kezdetleges ismerkedés. De ilyen esetben alapvető, hogy mindegyik randipartner ugyanolyan helyzetben van. Nem hajtunk az egyikre és tartjuk a másiakt talonban. Ez egy nagyon buta ember viselkedése.

Én rögtön lezárnám vele a kapcsolatot.

2020. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább őszinte volt... 😂 Azonnal kuka az ilyen.
2020. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Amikor már rákérdeztem. Viszont ezt az elején közölnie kellett volna, nem halogatni. Meg azzal jönni közben, hogy túl szép, hogy igaz legyen, hogy akarok tőle valamit. xD
2020. jún. 16. 12:05
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Ostoba nő az ilyen. Mind1ik ezt csinálja, csak nem vallja be. Az elérhető összes közül kiválasztja a legjobbat 3-4et akit még egyszerre tud tartani, aztán a legjobbtól kezdve megy végig az ismerkedésen. Aki bejön bejön, aki nem nem, de egyiket se engedi el, mert minden kell. Túl sokat akar a szarka szindróma szokott lenni ilyenkor egy idő után. Mivel a férfiak mennek, ezt könnyen megteheti, és meg is teszi. Beteg az ilyen, messziről el kell kerülni, mert ugyanígy viselkedik az anyagiakkal, az érzelmekkel, mindennel.
2020. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jön le, a kérdező írásából h férfi az illető, aki többeket futtat?
2020. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Én vagyok a férfi és a hárem tulaj volt a nő. :)
2020. jún. 16. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!