Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne valakiről, hogy így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Az illető érdeklődést mutat felétek, jókat beszéltek, nevetgéltek stb. Szimpatikus és vonzó számotokra. Fordítva is így van, saját bevallása alapján. Mikor a randiról kérdezed - amire korábban már áldását adta - folyton halogatja az időpontot.Aztán megelégeled és rákérdezel miért van ez. Ő azt mondja, hogy van valaki más, aki jobban bejön neki. Ha vele nem jön össze a dolog, akkor lehet róla szó...


Várom véleményeiteket is.



2020. jún. 16. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Nekem maga a szituációból lejön ki a nő és ki a férfi. Nem jöttetek még rá erre? Sokat tart a tűzben -> nő, állandóan elégedetlen -> nő,

hülyének néz a párom -> férfi a kérdező,

nem örül az ajándéknak -> férfi a kérdező


A nő mindig sokat akar, sosem elég, a férfi mindig sokat ad, sosem eleget. Minden kérdés ezekről szól.

2020. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 Egyébként azért így írtam a kifejtést, hogy ne kezdődjön el a szokásos, értelmetlen és dedós "férfiak így, nők meg úgy" vita. Bárki eljátszhat hasonlót, nemtől függetlenül.
2020. jún. 16. 13:28
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha ez egy társkeresős dolog, akkor sajnos el kell fogadni, hogy így működik.


Ha nem társkeresős, akkor az első gondolotam az, hogy elküldeném a fenébe. Viszont éppen benne vagyok egy ilyenben. Nem először játssza el a lány, hogy igent mond a randira, sőt már ő hozza fel a témát, majd azonnal halogatni kezdi. Kitalál mindenfélét, amiről azonnal látszik, hogy kamu. Aztán egy idő után közli, hogy inkább nem is akar találkozni.

Valószínűleg azt hiszi, hogy van kapcsolatom, de nem kérdez rá. De az is lehet, hogy megjelent más is a színen, de fura lenne, hogy mindig akkor, amikor megbeszéltünk egy randit.

Számít az, hogy miért mondja le, ha nem tudok ezen változtatni? Nem.

Ha még egy randiig sem jutottunk el, akkor nem várhatom, hogy mással ne találkozzon. Kapcsolatban már nem lennél ennyire elnéző.


Nyilvánvaló, hogy nem fogok várni rá, de képtelen leszek nemet mondani neki, hogy ismét jelentkezik. Tehát könnyen lehet, hogy én fogok azt játszani, amit a kérdezővel a lány.

2020. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!