Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb korban, 35-40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korban, 35-40 évesen is vannak olyan párkapcsolatok ahol a felek nem élnek együtt csak egymásnál alszanak, illetve közös programokat szerveznek?

Figyelt kérdés
Még csak 30 éves vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy együtt éljek valakivel. Ez nagyon nagy hátrány párkapcsolatban?
szept. 4. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem ismerek ilyeneket, igaz, nincs nagy ismeretségi köröm. Ezt kb. úgy tudom elképzelni, mint a Szomszédokban Lillácska meg Sümeghy kapcsolatát. Persze a fiatalabbak azt sem tudják miről beszélek. 😃

Ilyen esetekben biztos vagyok benne, hogy majdnem mindig a nőn múlik az, hogy nincs összeköltözés. Mert a nőknek sok pluszfeladattal járna az összeköltözés, míg a férfiak csak nyernének vele, több szabadidejük lenne onnantól kezdve, ők persze, hogy szeretnének összeköltözni.

szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem.

7 éve váltam, mindegyik exnő beköltözött volna azóta, pedig mindnek volt saját ingatlana.

Szó sem lehetett róla, és én sem költözöm a gyerekkel senkihez.

Szóval nekem pl. csak különéléssel működik a kapcsolat és szerencsére a párom is így gondolkozik.

szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!