Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb korban, 35-40 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korban, 35-40 évesen is vannak olyan párkapcsolatok ahol a felek nem élnek együtt csak egymásnál alszanak, illetve közös programokat szerveznek?

Figyelt kérdés
Még csak 30 éves vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy együtt éljek valakivel. Ez nagyon nagy hátrány párkapcsolatban?
szept. 4. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy párt, elég régóta együtt vannak, 50 év körüliek és külön élnek. A pasasnak meghalt az exneje, a nő meg elvált korábban.
szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen párt, már vagy 15 éve együtt vannak, de nem élnek együtt. Mindketten elváltak, mindkettőnek vannak nagyobb gyerekeik. A nő, közel 50 éves, a pasas 55 körül. Ők jól elvannak így, nem akarnak összeköltözni, pedig a nő kimondottan picike lakásban él a két gyerekével.
szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze. A környezetemben főleg 40-50 feletti elváltaknál és özvegyeknél látom ezt, már nem akarják a saját kialakult életüket borítani, de vágynak kapcsolatra. Van ilyen bőven.
szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rokonom, akinek a férje külföldön él és csak néha találkoznak meg együtt mennek nyaralni.
szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk fiatalok. 5 éves kapcsolat, nem élünk együtt, és nem is fogunk. Özvegy vagyok, a barátom elvált. Nem adom fel a kialakult életformámat, főleg az életszínvonalamat. Az elején volt szó házasságról, de szerencsére időben rájöttem, hogy az nekem nem pálya. Sokat vagyunk együtt, vannak közös programjaink, de ennyi.
szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Majd 5 év múlva meglátod, amikor már te is idős leszel.
szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkabb van ez mingli kapcsolat a neve mint normalis parkapcsolat.
szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

középkorú a 40.


Nem öreg.


Persze ezen az oldalon hozzászoktam h 30 felett már temetnek kb.

szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Idősebb korban! Hahaha!
szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapámnak volt barátnője kb 50 éves korától, a halálukig tartott de sosem költöztek össze pedig a papám többször meg is kérte a kezét :D a hatvanas évek végén kezdődött kb, a papám elvált volt, a néni akkor még házas de nemsokára, korán megözvegyült, de akkor sem mondott igent :D
szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!