Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság az embereknek az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az embereknek az a céljuk a párkapcsolatukkal, hogy az insta képeken jól mutassanak együtt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

"Bár vannak olyan emberek, akiknek az Instagram képeik fontosak a párkapcsolatukban, azonban általánosságban nem lehet azt mondani, hogy az embereknek az a céljuk a párkapcsolatukkal, hogy jól mutassanak együtt az Instagramon. Az embereknek általában olyan kapcsolatra van szükségük, amelyben szeretet, bizalom, tisztelet és megértés van jelen, és amelyeket nem feltétlenül lehet megjeleníteni az Instagram képeken.


Az Instagram és más közösségi média platformok lehetőséget nyújtanak az embereknek arra, hogy megosszák az életük pillanatait, beleértve a párkapcsolatukat is. Azonban az Instagram képek nem feltétlenül tükrözik a valóságot, és az emberek általában csak a pozitív dolgokat mutatják be az online világban. Ez azt jelenti, hogy az Instagram képek alapján nehéz megítélni egy kapcsolat valódi állapotát és jellegét.


A párkapcsolatok célja általában az, hogy boldogok legyenek és támogassák egymást az élet különböző területein. Az Instagram képek szerepe a párkapcsolatban nem elsődleges, és nem szabad, hogy meghatározza egy kapcsolat értékét vagy minőségét. Az embereknek fontosabb dolgokra kell koncentrálniuk a párkapcsolatukban, mint például az egymásra való odafigyelésre, a kommunikációra és a kölcsönös tiszteletre."

2023. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Akkor mindenkinek olyan pasija lenne, aki nekem tetszik, ez a baráti körömről pedig a legkevésbé sem mondható el.
2023. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve olyan pasijaim vannak akik nem instás faces tiktokosak. Nálam ez szűrőfeltétel hogy egyforma normáink legyenek.
2023. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max. a 20-25 éves ebből élő insta cicák. Bár tudom, az itteni inceleknek A Nő ezt a kategóriát fedi le.
2023. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
100%
Sokan szeretik a sz.rt fényezni.
2023. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is vagyok fent.
2023. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs is ilyen szrsagom!
2023. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!