Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Időközben kiderült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időközben kiderült hogy hazudott nekem arról hogy gyereke van,nem akarok tőle semmit,és egyből támad.Miért?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot,tudjátok az az első pillantásra érzés volt nála,aztán nehezen megindult ez az ismerkedés,elcsattant pár csók,más nem történt.Facebookjan láttam,hogy van egy fia,amit letagadott jaj az nem az övé nagybátyjáé.A munkatársai is falaztak neki,aztán amikor úgy voltam vele hogy valami kamu van a dologban inkább rá hagytam.(22 éves a srác)Erre az utolsó amit küldött egy kép a lányáról,és még pluszba hozzá tette hogy van két fia.Az igen mondom,ezt utána megbánta csinált egy másik profilt amiből folyamatosan írt nekem jaj hogy akkor legyünk barátok,hiányzok neki stb,de nem igazán érdekelt.Utana jött az hogy én beképzelt és bunkó vagyok,amit nem is értettem hogy mire fel.Nem tudom ha találkozunk hogyan álljak hozza, konkrétan már kiirtott belőlem mindent amit éreztem(ha az kevés is volt)Idősebb vagyok nála két évvel
ma 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is találkoznék vele...
ma 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 3 gyereke van 22 évesen?
ma 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek 22 evesen??? Még egy gyerekes pasi is kuka instant...de 3???.
ma 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az 🤣Van egy sejtésem,hogy mindegyik mástól.Sajnos sokszor összefutok vele az a baj
ma 04:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért? Mert sérti az egóját, hisz már nyeregben érezte magát, azt már tudja, hogy testileg bejöttök egymásnak, oszt mégis elröppent a madárka. Szerintem legyél őszinte, hogy egyrészt hazudott és oda a bizalmad, másrészt gyerekes pasival nem szeretnél ismerkedni. Nem tudom, ezt neked miért kellene szégyellned, szégyellje ő, hogy másnak akarta kiadni magát.
ma 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jól írod 5-ös.Ha esetleg összefutok vele(bár remélem nem fogom már látni)majd ezt mondom neki.Csak rendesen rosszul esett hogy ilyet állít holott nem igaz.Persze azt állítja hogy ő nagyon szerelmes,és hogy ebben a sztoriban én akartam őt kihasználni ,és csak szexre kellett 🤣hát erre már nem tudtam mit mondani,főleg hogy csak irogatva nagy a szája
ma 04:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Éretlen zsarolós játszma, önismeret nélkül. Mástól teljes, feltétel nélküli elfogadást követel szinte azonnal és ismeretlenül. Közben ő meg csak irányítani, birtokolni akar - most már sértettségében bűntudatot keltve, hogy ő bezzeg milyen szerelmes, pedig te milyen gonosz vagy. Akkor mégis mibe szeret rajtad, ha ilyennek tart? És miért terjeszt rólad ilyeneket? És miért hazudik? Ez birtoklási vágy, hiszti, hogy a másik miért nem akarja azt, amit én akarok, miért nem én irányítom őt. Persze mindenkiben lakik egy ilyen dackorszakos kisgyerek is, aki toporzékol egy sort, ha valami nem jön össze, amit nagyon akart, csak van, aki nagyon bele tud ragadni.

(Sőt van, aki ugye akár zaklatóvá válik évekre is, ő már a negatív figyelemnek is örülni fog, csak vele foglalkozz. Ha neadjisten ez alakulna, akkor inkább ne is szólj hozzá vagy nagyon sokára és tárgyilagosan, ne adj semmi további felületet, amibe beleköthet, se ne magyarázkodj, se ne vicceld el, csak maradj a semleges udvarias tőmondatoknál, amiben köszönöd nem, de minden jót.)


Szeretet/szerelem logikusan olyankor nem is lehet, ha még csak ismerkedtetek és azt se tudod, ki a másik. De huszonévesen azért még ez az általános - valami beindít, egy csini arc, egy ismerős gesztus vagy illat, vagy akármi és beleképzelitek a másikba, akit szeretnétek és abba a képbe szerettek bele, azt akarjátok ezerrel bebizonyítani, ehhez keresitek a közös pontokat... aztán vagy bejön, vagy se és leesik a szemüveg, de lehet belőle tanulni, főleg saját magatokról. (Persze van, aki csak addig jut el, hogy ő mindent jó szándékból csinált a nagy szerelemtől, bezzeg a másik milyen gonosz... szóval az ugyanezt fogja követni 60 évesen és ezredszerre is.)

ma 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
Nem ismerek ilyen jellegű cigànygyerekeket, de én tiltanàm mindenhonnan.
ma 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!