Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi ötletek? Kettőnknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi ötletek? Kettőnknek akarok valami újdonságot, de akár több fős társasággal való programot is írhattok, mint például a paintball :)

Figyelt kérdés

júl. 6. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vizisí kecskemét

Vagy vmi szabadstrand

Vagy teraszos pubok zene bárok

júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudod, mit szeret a párod?
júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Én nem örülnék, ha randizni készülünk, kisminkelem magam, felöltözöm szépen és kiderül, nem is ketten leszünk és, hogy sokadmagunkkal megyünk festékkel lövöldözni. De ez csak én vagyok.

Kiállításra szívesen megyek, múzeumba is, érdeklődési körtől függően. Állatkert is jó. Minden olyan hely, ahol tudunk sétálni és elég csendes, hogy beszélgethessünk. Leginkább kiállításra mennék.

júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IKEA-ban nézelődés.
júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott lehet kajálni is.
júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2es válaszoló, de persze hogy tudom, de valami újdonságot keresünk mint azt a kérdésben feltüntettem. Nem meglepni akarom, azt majd én tudom hogy mivel lepem meg, hanem ketten gondolkozunk hogy mit tudnánk csinálni
júl. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!