Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, vonzónak találjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, vonzónak találjátok, ha egy nő airsoftozok, paintballozok vagy szokott lézerharcozik, vagy inkább taszító, esetleg teljesen hidegen hagy?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
vonzónak semmiképp nem vonzó, de nem zavarna.
2015. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen felkeltené az érdeklődésem.
2015. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennél távolabb nem sokminden állhatna tőlem, esetleg a póker meg a forma 1


Engem eléggé zavarna és nem is érteném nagyon hogy ez mire jó


Ettől függetlenül szerintem a többi fiúnak ez nem gáz

2015. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jakus Tamás válasza:
100%
Személy szerint, mivel én is airsoftozom és lézerharcozom egyenesen örülnék neki de nagy általánosságban nézve amelyik pasi egy hobbi miatt nem jön össze egy amúgy neki tetsző csajjal az maradjon agglegény örökre.
2015. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívum, ha van közös hobbink (airsoft), errefelé mondhatni ritka a hölgy játékos :)
2015. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!