Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerős lányra ráírtam Messeng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős lányra ráírtam Messengeren: "láttalak a városban". Nem írt semmit erre hetek óta. Levegőnek nézett mikor elment mellettem. Erre az írásomra mit gondolhat rólam ? (direkt nem írtam neki többet, mert kérdezni akarok tőle valamit)

Figyelt kérdés
szept. 2. 13:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem gondol rólad, épp ezért nem is foglalkozik veled.
szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
ez nagyon gaz szoveg volt toled
szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Városban találkoztam vele, de levegőnek nézett. Szerintem meg se ismert már, én is alig ismertem meg. Messengeren nem reagált, de lehet a fentiek miatt, meg egyből a kérdést kellett volna írnom, nem a láttalak dumát.
szept. 2. 13:31
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ha látnék egy ilyen üzenetet egy kvázi idegentől, akit max felületesen ismerek, kb gondolatban annyit reagálnék, hogy "ok", aztán 2 másodperc múlva már el is felejteném.

Most komolyan ezzel mit lehet kezdeni? Vagy milyen választ várnál erre? Miért nem írtad le rögtön a kérdésedet is? Akkor már lehetett volna esetleg válaszolni.

szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol vele ennyit, ha semmi közötök nincs egymáshoz?
szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit, nem akarok bepróbálkozni nála, csak ide a randizáshoz tettem fel a kérdést, mert tuti arra gondolt, mikor ráírtam, hogy láttalak :).
szept. 2. 13:33
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmire sem gondolt, efelől biztos lehetsz. Viszont mit szeretnél kérdezni tőle? Láthatóan nem ismeritek egymást kvázi semennyire.
szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha engem néha megtalálnak az ilyen semmiből előkerülő "jajj oviban együtt jártunk a kismackó csoportba" "sziahogyvagy" emberek, én nem csak ignorálom, csuklóból tiltom is őket. Ezek 99% csak meg akarnak hívni valami szutyok mlm-es csoportba, vagy hasonló hülyeség.
szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

#6

De ha nem akarsz tőle semmit, akkor miért éreztél rá kényszert, hogy közöld vele hogy láttad? Mi ennek az információértéke? Mit kéne reagálni rá?

szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Abba a szakmában van otthon, amivel kapcsolatosan kérdezni akartam valamit, csak még nem volt tiszta, hogy tegyem fel a kérdést, mikor ráírtam.
szept. 2. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!