Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerős lányra ráírtam Messeng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős lányra ráírtam Messengeren: "láttalak a városban". Nem írt semmit erre hetek óta. Levegőnek nézett mikor elment mellettem. Erre az írásomra mit gondolhat rólam ? (direkt nem írtam neki többet, mert kérdezni akarok tőle valamit)

Figyelt kérdés
szept. 2. 13:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#16

Teljesen mindegy, hogy néz ki.

szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"láttalak a városban"

Most őszintén, erre mégis milyen választ vártál?

szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mit takar az ismerős? Mert ezek szerinte nem vagytok azok.
szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kéretlen üzenetek közé karült a Messengeren 99%. El se olvasta amit írtam. Felesleges bármit is írni neki. El se olvasta amit írtam. Vagy úgy tesz mintha nem olvasta volna. Tárgytalan az egész.
szept. 2. 16:37
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok ismerősök facebookon, akkor az engedélykérések közé kerül az üzenet. Kap róla értesítést, hogy jött üzenet, de ott ha meg is nyitja és elolvassa neked nem fogja jelezni a face, csak ha válaszol valamit.

Valószínűleg elolvasta, látta hogy valami idióta próbálkozik egy szörnyen gáz szöveggel és azt tette amit bármelyik normális ember tett volna és leszarta.

szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24, nyugi biztosan megkapta. nekem sem volt ismerősöm az úriember akiről írtam (14), az üzenetek felett jelezte, hogy engedélykérés érkezett, és egyből meg tudtam nyitni. Utána pedig olvasatlanra állítottam rögtön, nehogy ezzel is bátorítsam.
szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Többször beszéltünk, sok mindent tudott rólam. Nem próbálkoztam be nála, nem bókoltam neki.
szept. 2. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!