Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra messengeren hogy ne egyből az jöjjön le neki hogy rá akarok hajtani?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel köszönőviszonyban vagyok csak mert egy helyre járunk edzeni, de eddig nem nagyon beszélgettünk. Most hogy nincsenek konditermek nem találkozunk pedig azon voltam hogy leszólítom. Facebookon ismerősök vagyunk szóval tudna valaki segíteni hogy írjak rá úgy hogy ne egyből az jöjjön le hogy rá akarok hajtani.

2021. jan. 25. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy friendzoneba kerülj a végén xD
2021. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Na de mégis mit akarsz akkor?
2021. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogyan oldja meg az edzést így, hogy már nincsenek kondik.
2021. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön le neki egyből, hogy rá akarsz hajtani, akkor barátzónába kerülsz. Ezt akarod?
2021. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Srácok, nem azon múlik ám a friendzone, hogy mennyire vagytok pofátlan nyomulós parasztok...
2021. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
De igen, azon múlik, na meg persze a külsőn. Ha nem néz ki jól a férfi, akkor lesz pofátlan, nyomulós parasztnak elkönyvelve.
2021. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
#6 Aki friendzoneba való antiférfi, az egy szar viselkedéssel csak lekoptatva lesz. Értem én, hogy az nem fz, de attól még szánalmas.
2021. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Pedig ha ra akarsz hajtani, akkor muszaj ereztetned vele, kulonben csak haver leszel.
2021. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Talan nem messengeren kellene, hanem szemelyesen....
2021. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8. Tudom hogy muszáj éreztetnem vele, de nem tudom hogy kezdjek el a beszélgetést mert nem úgy szeretném tök idegenként hogy "szia fussunk össze valamikor".
2021. jan. 25. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!