Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerős lányra ráírtam Messeng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős lányra ráírtam Messengeren: "láttalak a városban". Nem írt semmit erre hetek óta. Levegőnek nézett mikor elment mellettem. Erre az írásomra mit gondolhat rólam ? (direkt nem írtam neki többet, mert kérdezni akarok tőle valamit)

Figyelt kérdés
szept. 2. 13:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de ez nagyon para. Ráírni egy nőre csak úgy a semmiből, hogy lesed az utcán...


Ha komolyan kérdezni akarnál tőle valamit, akkor az első, hogy köszönsz (szia Ica, vagy valami), másodszor ha már 20 éve nem találkoztatok, akkor minimum leírod ki vagy (mondjuk Endre vagyok, szomszédok voltunk x évig a hársfa utcában), aztán esetleg megemlíted, hogy miről jutott eszedbe (láttalak múltkor y helyen), majd rátérsz a lényegre és leírod a kérdésed.

szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem írtad meg neki a szakmai kérdésed? :D
szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy minek írtál ilyen furcsa és ostoba módon, ahelyett, hogy normálisan megkerested volna, ahogy a #11-es is írta.

"Láttalak a városban"... Rendben, na és? Millió ember láthatta őt aznap abban a városban.

szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

velem nemrég történt, kb pont 1 hónapja, hogy random rámírt egy férfi, akivel együtt jártunk általánosba egy faluba, és meglátott egy közeli város bevásárlóközpontjában. Azóta rám van kattanva. Nem válaszoltam neki, mert semmit nem akartam tőle, nem is tetszik. Nincs senkim, de vele akkor sem. Aztán nem adta fel, gyakorlatilag azóta is magával beszélget, félmeztelen fotókat küldözget magáról.

A sokadik üzenet után megírtam neki, udvariasan, illedelmesen, hogy köszönöm az ajánlatát (randira hívott), de már egy ideje ismerkedem valaki mással. Hátha így leszáll rólam, végülis ez egy olyan indok, ami nem az ő személyéről szól. Nem érdekelte, tovább próbálkozik. Ez hogy válaszoltam, mintha csak felbátorította volna.

Legszívesebben durván elküldeném a fenébe és kiosztanám, hogy egyszerűen nem érti a nemet, még úgy sem, hogy egyértelmű voltam...de őszintén szólva tartok tőle, hogy elhordana mindennek, hogy milyen beképzelt, meg öntelt vagyok, ez egy kis falu, ahol ezerrel megy a pletyka, nem akarom hogy dühében akármit is terjesszen rólam, vagy bosszút álljon, mert az egója nem viseli el. Ismerem a fajtáját...

Szóval, ha nem ír vissza a nő, akkor egyszerűen nem akar tőled semmit sem. Csak nem akarja ezt leírni, mert minek is. Még akkor sem ha épp senkije sincs. Normális ember már itt elengedi a dolgot...

szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Láttalak, és erről eszembe jutott, hogy xy dologgal foglalkozol, tanácsot szerettem volna kérni az ügyben, ha nem gond neked."


Ennyit kellene/kellett volna írnod neki. Most valószínűleg azt hiszi, hogy a képébe akartad dörgölni, hogy mekkora suttyó, amiért levegőnek nézett, de tudod, hogy ő is látott téged.

szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

#11


Persze para mi, mert szarul néz ki.

Ha jól nézne ki már rögtön nem lenne para.

Akkor már az lenne, hogy hmm.. de régen láttam, vajon mit akarhat?


Nők kommunikációs képessége messengeren még ennyi sem: "Szia" aztán semmi, nagy csend.

szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha kapnék egy ilyen üzenetet, akkor vagy az lenne a reakcióm, hogy "Jó, és?" vagy az, hogy "ez kukkol". Vagy szóljon akkor, amikor lát, vagy írja le rendesen, hogy mit akar... ne túráztasson, hogy én válaszoljak neki meg kérdezzem meg, és amúgy is egy kicsit ijesztő fíling.
szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Levegőnek nézés számomra egy érthető válasz mindenre. Azt jelenti, kopj le, hozzám se szólj, vagy írj rendes levelet, ne neten írd a semmit. Ja és zaklatásnak veszi, ha írok, mert nem hiányzik neki a dumám.
szept. 2. 14:04
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy mi értelme volt ennek az üzenetednek.
szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha zavart a levegőnek nézés, akkor ott kellett volna lerendezned (bár az us lehet, nem ismert meg vagy nem vett észre). De a sejtelmes kukkolós "láttalak" szöveg akkor is gáz.
szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!