Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat elején mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején mennyit csetelgettek, ha nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés

ma 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Semennyit.
ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
én a végén szoktam csetegetni
ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Akkor milyen módon beszélgettek? Telefonáltok?

ma 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szeretek sokat, mert inkább a személyes találkozókon szeretek beszélgetni.
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: velem csak élőben lehet beszélni. Ha muszáj felhívhat telefonon.
ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egész nap. Persze nem folyamatosan, de fél óra-óránként mindenki ránéz a telefonjára, már wc-re is azzal jár az emberek többsége.. Én ha látom, hogy írt valaki és van néhány percem megválaszolni, hát megteszem és visszafelé ugyanez. Én telefonálni nem szeretek. Inkább írok óránként néhány sort, aztán hosszasabb beszélgetés meg személyesen. De szeretek fenntartani egy folyamatos kommunikációt (persze, amikor ez a másiknak nem teher, de ezt lehet érezni). Én is ismerek olyat, aki nem szeret chatelni, őt nyilván nem bombázom hülyeségekkel, hanem kb csak a találkozókat beszéljük meg chaten és mindent kidumálunk a talin.
ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!