Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már olyannal aki jobban szeretett mint ti őt? Egy hete vagyok csak együtt valakivel de napok óta nagyon szerelmes..szerintem ez fura.. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
szept. 2. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem nincs pár randi után. Vonzalom inkább.
szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyorsan beleszeret másokba is.
szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy résen, az ilyen azonnal beleszeretek sőt szerelmet vallok a másiknak emberek nem igazán megbízhatóak. Vagy hazudik, vagy ha tényleg igazából ez a helyzet, akkor érzelmileg nem stimmel nála valami. És baromi hamar ki is tudnak szeretni az emberből, vagy épp beleszeretni valaki másba. A beleszeretést rakhattam volna idézőjelbe is, de érted a lényeget.
szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bántalmazók mind így kezdik.
szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem dugtatok, akkor dugni akar.

Nálam is ezt játszotta a csávó, de dobtam; mert alig 2 hét után még nem ismertem annyira hogy szexeljek vele és ő ezt nem akarta felfogni 🤷‍♀️

szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!