Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyárban együtt dolgoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyárban együtt dolgoztam egy roma nővel, sokat beszélgettünk, és mondta, hogy egy kávéra majd meg kell hívnom, csak szivat? Milyen lekoptatós módszerek hatásosak?

Figyelt kérdés
Rólam annyit kell tudni, hogy eléggé antiszoc vagyok, suliban nem voltak haverjaim, és szorongok. Könnyen betalálnak bizonyos emberek. Érzik rajtam, hogy gyenge vagyok, ennek nagy része eddig roma volt. Szerintem ő is érzi ezt rajtam, és látja, hogy bejön nekem. Gondolom szórakozni akar velem, aztán kipletykálni, nevetni rajtam a barátnőivel. A rokonságával nincs baj, egyedül él albérletben, és eddig pultos volt egy kocsmában. Szintén egy másik roma lány megtalált magának nem régen. Ő eléggé jó csaj, én meg átlagos srác vagyok, szóval tőle nagyon menekültem, de többször is megtalált. Ő tutira valami rosszat akart, megkaphatna száz hozzám hasonlót, szerencsére őt nem látom már hálistennek. A magyar nők amúgy rám sem néznek, én is magyar vagyok.
aug. 2. 00:47
A kérdező szavazást indított:
Biztosan csapda.
Jól érzed, de nem biztos.
Talán.
Menekülj, minden kétséget kizáróan csapda!
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Olyan hihetetlen, hogy esetleg kedvel téged és szeretne több időt tölteni veled... ?
aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Remek lekoptató szöveg, ha közlöd, amit itt leírtál. Garantáltan nem szól hozzád többet se ő, se más munkatársnő.
aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A szavazásnál elfelejtetted berakni a "pszichiáter"-t mint opciót. Én tuti arra voksolnék.
aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ugye, az a baj, hogy a romnyi nok hendikeppel indulnak, vagyis:



"Ő eléggé jó csaj (...) megkaphatna száz hozzám hasonlót"



Ez abszolut nem igaz. A magyar ferfiak rasszistak, a roma ferfiak pedig rossz eletviteluek. Vagyis az ilyen csaj ket szek kozul a pad ala esik. Ha nem lennel baromira rasszista, kihasznalhatnad a piaci rest.



"A magyar nők amúgy rám sem néznek"



Persze, mert megkaphatnak szaz hozzad hasonlot, sot, toled sokkal jobbat is.



40F incel

aug. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszával 34 éves dipmolás roma nőként teljesen egyet kell értsek! Engem se vesznek komolyan a férfiak, hiába nézek ki jól, és vagyok normális akkor sem kellek a legtöbb pasinak.
aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.: Akkor leszel a feleségem?
aug. 2. 06:29
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom ember, menj terapeutához 😓
aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7.: Minek?? Rajtad sem tudott segíteni!!!



Amúgy csak most látom, hogy nem adtam meg pozitív választási lehetőséget, mint pl. "nem csapda", vagy bármi hasonlót, pedig mindig szoktam adni. Nem tudom, most miért nem. Azt hittem eddig, hogy adtam meg ilyet is.

aug. 2. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor leszel a feleségem?"



Volt mar 2 Gypsy Queen felesegjelolted.....



40F incel

aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!