Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szimpatikus,mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szimpatikus,mindent elkövetek,hogy fölfigyeljen rám,de semmi reakció. Nem jövök neki be? Igaz,látott sűrűn a volt barátommal együtt,legutóbb pedig egy másik pasival beszélgettem,és épp akkor jött... Talán ezek miatt nem lép felém?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 18:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
33Nő
2021. nov. 9. 18:40
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű. Srácok?

Biztos azt gondolja van elég hódolód nem fog odaférni.

2021. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Lehet időpocsékolásnak tartja bogy versenyezzen érted. Lehet hogy bejössz neki, de nem annyira, hogy megérje versenyezni érted. De egyébként miért nem lépsz te? Miért muszáj neki? Ebben a helyzetben pont neked kéne, hogy tudasd vele, hogy nem kell érted harcolni mert nyitott vagy felé.
2021. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3as vagyok, annyit még hozzátennék, hogy ahelyett hogy mindent megteszel hogy felfigyeljen rád, inkább csak simán beszélj vele erről.
2021. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit kell érteni az alatt, hogy mindent elkövetsz? Lehet itt a baj.
2021. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mosolygok rá,likeolom a képeit...
2021. nov. 9. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ismerkedtem egy csajjal. Sose mertem elhívni sehova, mert mindig áradozott arról, hogy épp milyen helyes pasival volt randija, utána meg jött a minden pasi egy rohadék, mert csaj dugni akar. Aztán egyszer vettem a bátorságot és bevallottam, hogy nagyon megkedveltem erre azt mondta, egy időben ő is gondolt arra, hogy jó lenne velem, de én nem léptem és elillant ez az érzés. Elmondtam neki is, hogy miért nem léptem és annyit mondott, hogy akkor ezt ő nagyon elcseszte. Azóta se beszél velem.

Szóval ja, simán lehet, hogy emiatt nem mer lépni.

2021. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ő pedig nem fog lépni,ha már eddig nem lépett....
2021. nov. 9. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Hivd el valahova, felnottek vagytok.
2021. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mosolygás és kép likeolás édes kevés. Van vagy 25 csaj ismerősöm aki likeol és mosolyog rám állandóan, és szerintem max ha 1nek jövök be közülük. Hívd el valahova. Igyatok meg valamit, beszéljetek.
2021. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!