Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 33F hez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 33F hez nem fiatal egy 22N?

Figyelt kérdés
Csak érdekel a véleményetek. Szerintem nem.
ma 09:45
A kérdező szavazást indított:
Fiatal
Nem fiatal
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát attól függ mi a cél. Ha csak szex, akkor hajrá. De ha a férfi már megállapodni szeretne meg családot, ahhoz jellemzően egy 22 éves még túl fiatal.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalnak fiatal, de ha működik, akkor teljesen mindegy, hogy ki mit gondol. 🙄
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#3 +1

De ezt nem negatív értelemben értem, hogy nem működne a kapcsolat csak szimplán igen fiatalnak fiatal. De nálam ez még a belefér kategória, tehát szerintem simán működhet, ha meg nem akkor az nem a kor különbség miatt lesz. Itt inkább az a kérdés, hogy hasonlóan képzelitek el a jövőt? Mert 33 évesen HA családot akar a férfi, akkor ezt csak te tudod, te hogyan állsz a kérdéshez.

ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

“ De nálam ez még a belefér kategória, tehát szerintem simán működhet, ”


Simán működhet? Nekem most 28 évesen van 33 éves párom és ha 22 évesen talált volna be, biztosan nem jövünk össze. Még egy éretlen, önállótlan, bulizgatós gyerek voltam, akinek heti szinten változtak a tervei. Aki 33 éves fejjel ilyenre akar párkapcsolatot alapozni…az vagy maga is gyerek még, vagy csak az érdekli, hogy egy fiatal pipivel villogjon. Persze vannak érettebb, nem bulizós, kotlóstyúk típusú 22 évesek is, de nem az a jellemző.

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Persze simán lehet ez a kimenetel is én nem mondom, de tényleg nem a kortól függ hogy valaki mennyire érett. Vannak bőven 30 felett is olyanok, mint amilyennek te jellemezted magad régen. Ha nagyjából egy szinten vannak most vagy ha a férfi már kicsit komolyabb az még önmagában nem gond szerintem. Lehet ez is tetszik neki hogy a fiatalabbak többnyire még bolondosabbak.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehetetlen, ha eléggé passzolnak
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36 vagyok hozzám nagy általánosságban fiatal lenne
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!