Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól lehet azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet azt mondani, hogy egy pár vagyunk? Ti honnantól néztétek azt, hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim, akik azt várják, hogy a pasi megkérdezi, hogy lenne-e a barátnője. Van, aki már az első randitól azt mondta, hogy együtt vannak. Volt, aki attól nézi a párkapcsolatot, hogy szerelmet vallottak egymásnak.


Szimpla kíváncsiság vezérel, ti honnan nézitek? Ha régóta együtt vagytok, az évfordulót mikor ünnepeltek (melyik dátumhoz/eseményhez kötve)?



2023. jan. 2. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha kölcsönösen mindkét ember úgy érzi.
2023. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Dugás után
2023. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha ki van mondva. Párként hivatkozunk magunkra barátnőm/barátom megnevezéssel mutatjuk be egymást.


Nálunk is kérdés volt, nem egyértelmű mikor történt (máshogy gondoljuk), de igazából az első csóktól eléggé érezhető volt, hogy ez csak idő kérdése. Nem volt senki más képben, mindketten tudtuk, hogy ez párkapcsolat lesz.


Mi mire -az én definícióm szerint- összejöttünk, túl voltunk a dugáson és együtt aludtunk minden nap. Szerelemvallás később történt, bár érezni azért lehetett, csak ritkán fejezzük ki szavakkal.

2023. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bodza879 válasza:
41%
Én (nő létemre) soha nem tartottam számon semmilyen évfordulót,úgyhogy fogalmam sincs. Annyit tudok, hogy valamikor nyáron jöttünk össze
2023. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mi eleinte barátok voltunk, én már korábban is többet láttam a dologba, de amikor a lány is elkezdett más módon is nyitni, akkor jöttünk össze, ott beszéltük meg, hogy attól a naptól fogva számoljuk
2023. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs dátuma. Ha lefeküdtem vele és ott alszik nálam, az utcán fogja a kezem, én azután tekintek magunkra párként. De igazából nem szoktam ezt senkivel se megbeszélni.

Ha mondjuk Március òta vagyunk ùgy együtt, de ő úgy gondolja Február, àm legyen.

2023. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát szerintem ezt érdemes szóban kimondani és tisztázni, már csakazért is, hogy lefektessük a határokat, és tudjam, hogy mikortól a párom valaki, mert nyilván másprioritással kezelek valakit, akivel csak találkozgatok, mg mással a páromat, megint mással a férjemet pl. Ha egy pasi nem kér meg, hogy legyek a barátnője, vagy kezdeményezi ezt a beszélgetést valahogy, akkor addig akármit is csinál, addig én szingi vagyok. Szerintem nagyon fontos, hogy ezzel mindkét fél tisztában legyen és azonos megértésen legyenek. Ha nincs kikommunikálva, akkor lehet vergődni hogy de nem is voltunk együtt.

Ha egy pasi nagyon nem kezdeményezi ezt a beszélgetést, akkor vagy tovább állok, vagy max, megkérdezem, hogy "megfelelő neked továbbra is, ha másokkal is tovább találkozgatok ill. elmegyek randizni, vagy szeretnéd hivatalossá és kizárólagossá tenni a kapcsolatunkat?"

2023. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindig felteszem a nagy kérdést, de volt már olyan, hogy annyira simán mentek a dolgok, annyira tökéletesen történt minden, hogy egyik nap csak azon kaptuk magunkat, hogy ez már jóval több, mint barátság. Az akkori barátnőm szerette volna, ha van egy konkrét dátum, így kiválasztottuk az egyik szimpatikusabb randink dátumát, de gyakorlatban egy 3 hónapos tartomány bármelyik napja lehetett volna.
2023. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi az első randinkat tartjuk az évfordulónknak, mert aznap este én bevallom, tisztázni akartam a helyzetet és rákérdeztem így lényegében megbeszéltük, hogy együtt vagyunk.

Marhára nem akartam illúziókat, se feleslegesen reménykedni, még akár pár órát sem. Így, miután már mindketten hazaértünk a randiról, felmentem msn-re 😂( akkor még volt), a párom már ott várt hogy beszéljünk, el is kezdtük, aztán én megkérdeztem hogy végülis akkor most hogyan tovább, mit gondol, mit érez, szeretne e velem kapcsolatot vagy nem? És a válasz határozott igen volt, igen, nagyon szeretne. És eszébe se jutott hogy ez számomra nem egyértelmű a randink után.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy azért kérdeztem rá, mert korábban előfordult párszor mikor randiztam valakivel, hogy sokat dumáltunk, jól éreztük magunkat, volt csók is, aztán miután szétváltunk és neten " összetalálkoztunk" ott már mivel nem volt személyes kontakt, csak írogattunk egymásnak, kibukott, hogy hát igazából nem akarnak tőlem semmit. Sose értettem, hogy az ilyen pl minek csókol meg, miért sétál velem kézen fogva és hasonlók. De mindegy. Egyébként olyan eset is volt, amikor ugyanilyen első randis élmények után az illető teljesen felszívódott, ghostingolt. Szó nélkül eltűnt/ letiltott gondolom. És soha többet nem láttam semmilyen formában.

Szóval a sokadik ilyen után már nem volt kedvem újra pofára esni, se találgatni, hogy vajon az időmet pazarlom megint, vagy ez most más lesz. Így azonnal rákérdeztem.

A Házassági évfordulónk meg elég egyértelmű:)

36/N

2023. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát, mi onnan számoltuk, hogy szeretkeztünk.
2023. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!