Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy párkapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban egy férfi 2-szer többet keres mint a nő, akkor a nő elvárhatja, hogy minden költségből többet vállaljon a férfi vagy a 50-50% a legméltányosabb?

Figyelt kérdés

Miért büntetni a férfit azért mert elérte, hogy magasabb fizetése legyen így most kevesebbet tudjon félre rakni azokra az időkre amikor a párja lelépik, kidobja őt?

A pénz amit megkeresel egy párkapcsolatban közös? Nem a te tulajdonod?


aug. 28. 13:40
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha betörnek a lakásba nem várom el, hogy ő küzdjön meg a rablóval hanem én fogok. - Hű-ha. Nagy esélye van ennek. Mondhatni mindennapos. Ezért érdemes mindennap szolgálni titeket 🤡


Szórakozóhelyen én küldözgetem el a próbálkozókat. - Nem kell, elzavarom én magam is.


Bankba én megyek ügyet intézni. - Taps taps, hatalmas teljesítmény. És ugye ide se mehetnék én, mivel nő vagyok.


Lakásügynökkel én beszélek. - az meg ki a tököm?


Telefonon panaszt tevéseket én intézem. - Pedig mi hatékonyabbak vagyunk. De megint, ez mi a tököm, és mindennap van? :D


Én vezetek. - Meg én is.


Én veszem ki nagyobb részét a nyaralások szervezésének. - Soha nem hagynám ezt pasira.


Akkor miért ne várhatnám el, hogy férfinak érezhessem magam és legalább a konyhában ne kelljen a férfiasságomat a minimumra csökkentenem. - Ha neked nem áll fel a főzés/mosogatás/rendrakás miatt akkor menj orvoshoz az erekciós problémáiddal.

aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon férfiatlan pasi lehetsz.


Aki a házimunka miatt megkérdőjelezi a saját nemi identitását, azzal komoly bajok vannak. Én valahogy nem lettem kevésbé nő attól, hogy önállóan intéztem a banki ügyeimet vagy épp kicseréltem egy szúnyoghálót. Súlyos gondok vannak a férfiasságoddal...

aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Csak kibújt a szög a zsákból, a kérdező a nagy egyenlőségharcos, aki irracionálisan fél hogy anyagilag kihasználják (csak a pénz és a nő hiányzik még az egyenletből) attól tartja magát férfiasnak hogy ELMEGY A BANKBA, meg hát...TELEFONÁL.. :DDD És az a legviccesebb hogy komolyan is gondolja valószínűleg. Hát ezek vagytok ti kedves "férfiak" (tisztelet a kivételnek), konkrétan NULLA amit nyújtotok, belefektetni nem akartok sem időt, sem pénzt, sem energiát, és csodálkoztok hogy a nők inkább szinglik évekig? :DD Jót röhögtem, bár inkább siralmas lassan.
aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, olyan erőltetett, mondvacsinált dolgokat soroltál fel, amik szerinted a te dolgaid, hogy egészen elképedtem. Egyszerűen nem találok szavakat. És itt kérek elnézést a nőktől helyetted. Ezt az egészet te se gondolhatod komolyan!
aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Ezt a bankosat nem is értem. A páromnak nem kéne meghati, hogy helyettem intézzen ügyeket? Minden nőnek a párja jár bankba, vagy mi ez... ?
aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

49


Mi az, hogy te mész a bankba, meg te beszélsz az ingatlanossal, meg te vezetsz?

Normális vagy te, amúgy? Hülyének nézed a nőt, ennek fejében ki is szolgáltatod magad? :D

De mindegy is, mert ezekre a kondiciókra úgysem találsz jelentkezőt :D


Intézi a reklamációt. Hát behalok? Amúgy értelmi fiogyatékos nőt szándékozol elvenni?

aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor miért ne várhatnám el, hogy férfinak érezhessem magam"


Tegyük fel, hogy egy modern, egalitárius férfi vagyok, aki egyenlő félként tekint a nőre. Kiveszem a részem a házimunkából, gyereknevelésből, tudok főzni és mosni is. Nem vágyom rá, hogy kiszolgáljon, de cserébe elvárom, hogy ha akar valamit, vállaljon érte felelősséget, tudjon tükörből tolatni. És elvárom azt is, hogy fizessen annyit, mint én, ha meg több kell neki, keresse meg rá a pénzt.


Vagy mondjuk, hogy konzervatív, macsó férfi vagyok, egy személyben felelősséget vállalok, döntök, érvényesítem a család érdekeit, ezekre a nőnek nem kell gondolnia. Cserébe elvárom, hogy ha ennyit vállalok, akkor otthon a házimunkával már ne kelljen szopnom. Ja, igen: nemhogy fizetésarányosan adunk bele a közösbe, hanem MINDENT én fizetek, ami közös. Ha keres magának pénzt, az az ő zsebpénze, én vagyok a férfi, ezeket nekem kell megoldani.


Te fogtad ezt a két szterotípiát, és összeválogattad belőle, ami neked kényelmes: a nő csinálja a házimunkát, te meg vezeted az autót és szervezed a dolgokat. Fizetni meg fizessetek ugyanannyit. Hát... Nem éppen korrekt hozzáállás, maradjunk annyiban.

aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!