Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen tulajdonságokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen tulajdonságokkal rendelkezzen az a férfi, akivel szívesen randiznátok és alakítanátok vele párkapcsolatot? Milyen férfi tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Szempontok:(persze ti is írhattok új szempontokat! )


-magasság

-test(aputest, atletikus vagy testépítő fizikum?)

-életkor(idősebb vagy fiatalabb legyen hozzátok képest?)

-legyen diplomája?

-milyen hobbija legyen?

-alkohol, cigaretta,könnyű drogok,egészségtelen ételek kizárva?

-akarjon házasságot és gyerekeket?

-legyen irányító típus vagy irányítható?

-rossz fiú vagy jó fiú?

-szeressen sokat utazni és nyaralni?

-probléma, ha a szüleivel lakik vagy éljen inkább egyedül saját ingatlanban?

-mennyi legyen a body countja(szexpartnerek száma),mielőtt összejönne veletek?

-vonzó, ha monogám a férfi vagy taszító?

-visszataszító-e, ha a férfi a húszas éveiben még szűz?

-mennyi legyen az ideális férfi szex igénye pl. hetente?

-legyen féltékeny típus?



aug. 13. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

- Nálam ne legyen alacsonyabb, de az sem zavar, ha pár centivel alacsonyabb (173 centi vagyok, szóval a többség velem egymagas, vagy magasabb)

- Husisabb pasikat szeretem, én sem vagyok vékony, 78 kg vagyok.

- Hobbi mindegy, nekem mondjuk nagyon nincs is.

- Ne legyen függő, én sem vagyok, de alkalmanként iszom és dohányzom is.

- Akarjon, én is szeretnék családot.

- Egyik sem.

- Egyik sem.

- Legyen nyitott a kimozdulásra.

- Nem probléma, ha szülőkkel él, vagy van gyerek. Nekem is van egy fiam és anyukámnál élünk, emellett dolgozom, hogy ez ne így legyen

- Body count nem igazán érdekel, viszont ha csalta az exeit, akkor nem akarnék tőle semmit. Úgyis kiderül.

- Vonzó, de inkább az egymás iránti elköteleződés, tisztelet, őszinteség fontos nekem.

- Nem visszataszító, kicsit furcsa.

- Heti 4-5 alkalom.

- Ne legyen féltékeny egy fűszálra azért.

aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Régebben mindig ilyen nagy lista szerint válogattam, aztán hiába találtam nem is egyszer ilyen pasit, semmit nem éreztem irántuk, így nem lett belőle kapcsolat. Aztán volt olyan, akiben messze nem volt minden tökéletes, mégis hót szerelmes voltam belé. Így már sokkal kevesebb szempontot nézek, de az a pár, amihez mindenképp ragaszkodok:


- legyen aktív, sportos, hasonló hobbikkal mint nekem vannak, magas, igényes és ápolt

- legyen tisztességes munkája, ne valami adócsaló meg ne is keressen kevesebbet nálam

- határozott legyen és ne toxikus


A többi meg majd adja magát. 28N

aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
2-es vagyok, azt kihagytam, hogy ne cigizzen :D
aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Magasság 168-180

Test, egészséges testzsír százalék, természetes izomzattal. Arányos, nem túl szőrös, vagy borotvált. Ha valamit sportol hobbi szinten az előny.

Életkor 26-33 év

Komoly előny a diploma, alapvető az azonos értelmi szint, ha ezt tudja szakmával is, nem izgat, milyen papírjai vannak.

Mindegy milyen hobbijai vannak, csak legyen köztük az enyémekkel passzoló.

Cigi, alkohol, drogok kizáró ok.

Gyorskaját én is eszek, ellenben kizáró a vega, vegán, gyúrós koszt, vallási megkötések.

Házasság, gyerek nekem alap.

A kapcsolatban egyenlő fél vagyok, ha nekem kell irányítanom, vagy engem akarnak elnyomni kilépek.

Fogalmam sincs pontosan mi a jó fiú, vagy mi a rossz. Legyen egy tök átlagos, normális, törvénytisztelő, de nem teszetosza, töketlen ember.

Nem vagyok utazós.

"probléma, ha a szüleivel lakik vagy éljen inkább egyedül saját ingatlanban?"

A vagy két ellentétes állítás közé kerül. Helyesen: " nem probléma, ha a szüleivel lakik vagy éljen inkább egyedül saját ingatlanban?"

Amúgy éljen egyedül, de nem muszáj a sajátjában.

Nem érdekel mennyit szexelt, de legyen legalább egy 3+ éves kapcsolata, amiben volt együttélés is. Nem akarnék én lenni a gyakorló bábú.

Alap, hogy monogám.

Alacsony a libidóm, nem bánnám, ha a delikvens se várna el heti 1-2 alkalomnál többet.

Kizáró ok, ha féltékenykedő, birtokló, agresszív, vagy passzívagresszív. Szintén instant szakító ok a kutakodás.

Ami nekem nagyon fontos, az az élőlényekhez való hozzáállás.

Egyrészt vannak benti állataim, akinek ez gond értelemszerűen nem opció. Másrészt nem lennék együtt olyannal, aki fél a rovaroktól, bogaraktól, egyebektől és ezért csapkodni, visítani, vagy ölni kezd, amint egy a közelébe kerül.

Nem viselem el a nagyszájú, kötekedő, hencegő embereket. Ahogy a feltűnési viszketegeket se.

Alapvető, hogy kitartó legyen és stabil. Ne váltogassa a lakhelyét, autóját, munkahelyét, kapcsolatait, barátait pár évente, vagy pár havonta.

Kb azonos kereseti szint, mint ami nekem van, azonos értékrend, normarendszer. Jó kommunikációs és szociális készség, megegyező humor.

Nem bírom a hisztit. Ha valakit gyengébbnek, nyápicabbnak, töketlenebbnek, butábbnak tartok magamnál, ahhoz nem fogok vonzódni.

Ne akarjon sztereotípiákat rám húzni, hanem ismerjen meg.

Ne legyen szélsőséges, se vallási, se politikai, se egyéb szinten (rasszizmus, homofóbia stb.)

aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

150-160cm férfi

Mindegy hogy izmos e

Nem túl nagy farok

Vicces

Otthonülős

Szeret enni

Nem baj, ha nincs sok pénze vagy munkanélküli

aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Magasság: Ha nagyobb nálam, felső korlátot nem mondanék, én vagyok olyan 174 cm

A súly és a testalkat nem számít nekem addig, amíg nem +130 kg-os (én sem vagyok az a nagyon sovány, hozzáteszem. Nekem valszeg az járna a fejemben hogy hogyan tudnék segíteni a fogyásban)

Életkorban inkább az idősebbeket keresem (max 8 év), de ha egy-két évvel fiatalabb az sem baj.

Kerülje a dohányzást és a drogokat.

Bármilyen hobbi jöhet, de jó lenne ha legalább egy közös lenne.

Szeressen enni.

Szeressen majd házasodni és családot alapítani.

Lehet írányító típus.

Body countot nem tartom lényegesnek.

Lehessen vele közös programokat tervezni.

aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

-Legyen nálam minimum 5 cm-rel maximum (nem nehéz, mert 160 cm "mély" vagyok)

- Ne legyen nagy mackós (nem vonzóak számomra, max. csak az apatest), sem vékony (frusztrálna, hogy én 80 kilós, telt alkat vagyok és 2 éve kialakult hormonzavar miatt nem megy a fogyás), szóval ez a 2 szélsőség kizárva.

- +-7 év korkülönbség a maximum (42 éves vagyok)

- Bár én diplomás vagyok, de csak a minimum érettségit várnám el. Ennél lényegesebb, hogy hasonló szellemi színvonalon legyünk és ezáltal mindenről tudjunk kommunikálni.

-Jó lenne, ha hasonló érdeklődési körünk lenne hobbik tekintetében, ami esetemben a kerékpározás, színház, mozi, túrázás, wellnessezés, strandolás. Ne legyen otthonülő típus.

- Ne dohányozzon és maximum ritkán igyon alkoholt vagy soha, ugyanis én sem élek egyikkel sem. Ne drogozzon! Legyen mindenevő, én is az vagyok, de főleg húst hússal eszek. 😅

- A házasság, mivel én már 2-szer is váltam, így nem mérvadó, hogy akar-e házasságot. A gyerekkérdés pedig ennél bonyolultabb, mivel nekem van már 2 saját gyerekem, így közös gyereket már semmiképp se akarjon. Neki viszont vagy ne legyen gyereke, vagy legyenek már nagykorúak és szinte önállóak, mint a nagyobbik fiam vagy legyen/legyenek hasonló korosztály, de inkább idősebb/ek, mint a kisebbik fiam, aki már 7,5 éves.

- Több, mint 5 éve egyedül vagyok a gyerekekkel, így már nehezebben alkalmazkodom, ezért inkább legyen a természete irányíthatóbb, de nem teljesen papucs. Legyen saját véleménye és legyen kompromisszumkész, segítő szándékkal.

- Egyértelműen jófiú.

- Szeressen sokan utazni és nyaralni menni, ha a szabadsága megengedi.

- Az általam preferált korosztály miatt már semmiképp se legyen mamahoteles, de mindenképpen önállóan lakjon, nem baj, ha albérletben. (Mi is albiban lakunk a gyerekekkel.)

- Ha sok szexkapcsolata volt, akkor nem egymást keressük, mivel konzervatív ilyen téren teljesen a beállításom, tehát esetemben párkapcsolatban van szex, anélkül nincs. Így fordulhat elő, hogy már évek óta nincs, mert nem kívánok élni szexkapcsolattal (pedig erre szinte minden negyedévben bepróbálkozik valaki.)

- Kizárólag monogám férfi érdekel, mivel sajnos tudom, milyen mikor megcsalnak és senkinek nem kívánom azt az érzést.

- Ha van párom, akkor van szexuális igényem, ami mondjuk napi 1, amennyiben már mindennap tudunk találkozni vagy hosszabb távon, ha már együtt élünk.

- Ne legyen féltékeny típus, mert esetemben nem adok rá indokot, ezért elvárom, hogy tegyen arról, hogy nekem se legyen okom féltékenynek lenni.

- Legfontosabb, hogy olyan legyen a férfi, aki valóban engem akarjon és ne csak beérje velem, amíg nem talál jobbat. (Sajnos erre is volt példa az életemben.)

aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

-Ne legyen alacsonyabb nálam (167 cm vagyok)

-Inkább aputest.

-Inkább idősebb legyen, de igazából 18-32 éves korosztályon belül nyitott vagyok. (22 éves vagyok)

-Nem számít, van-e diplomája, a műveltsége és az intelligenciája fontos.

-Cigaretta és mindenféle nehézségű drog kizárva, alkohol és egészségtelen ételek mértékkel elfogadhatóak.

-Házasságot akarjon, gyereket ne.

-Jó fiú

-Szeretek utazni, kirándulni, jó volna, ha ő sem akarna mindig otthon ülni.

-Nem gond, ha a szüleivel lakik, de legyen igénye az önállóságra.

-Minél kevesebb szexuális tapasztalata legyen, az sem baj, ha szűz. Mindenféleképpen monogám legyen, ne féltékenykedjen.

aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!