Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy párkapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban egy férfi 2-szer többet keres mint a nő, akkor a nő elvárhatja, hogy minden költségből többet vállaljon a férfi vagy a 50-50% a legméltányosabb?

Figyelt kérdés

Miért büntetni a férfit azért mert elérte, hogy magasabb fizetése legyen így most kevesebbet tudjon félre rakni azokra az időkre amikor a párja lelépik, kidobja őt?

A pénz amit megkeresel egy párkapcsolatban közös? Nem a te tulajdonod?


aug. 28. 13:40
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk nem közös.
aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%
Kapcsolat és kapcsolat között van különbség. Nem mindegy, hogy együtt vagytok 10-15+ éve 2 gyerekkel és együtt is terveztek, vagy pár éve jártok vagy éppen összeköltöztetek csak.
aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
2 éve összeköltözve..
aug. 28. 13:48
 4/57 anonim ***** válasza:
71%

Várom a lepontozásokat de őszinte leszek.

Ha a párom kétszer annyit keresne mint én akkor elvárnám.

aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hogyan méltányos, kinek mi.

Azt tudom, hogy ha én lennék az a férfi, aki kétszer annyit keres, mint a nő, nem lenne pofám a felezgetéshez.

Ha szeretek egy nőt, megosztom vele az erőforrásaimat, különösen, ha jóval több erőforrással rendelkezem, mint ő. Ez a szerelmemről való gondoskodás egyik formája. A nő is gondoskodik rólam, ha szeret, csak más módon.

aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem értem ezt a dolgot, mert nálam mindig alap volt, hogy ha szeretjük egymást és tényleg komolyan gondoljuk a dolgokat, akkor már együttélés során egyfajta vagyoni közösséget alkotunk, magyarul közös kasszán vagyunk. Összedobjuk, amink van, és abból veszünk mindent, és abból takarítunk meg. Nem arra gondolok, hogy mi lesz majd, ha szakítunk.

Szerintem az lehetne korrekt, ha nagy fizetéskülönbség esetén, szakításkor fizetésarányosan osztják el a közös megtakarítást.

De ezt csak most így hirtelen gondoltam ki, mert mi azonos bérsávban keresünk, így alap lenne, hogy felezzük.

aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Én jóval többet keresek mint a párom. Kb másfélszer.

Nem vagyunk közös kasszán.

A rezsit én fizetem, így érzem korrektnek, bőven belefér, ő pedig el tudja tenni/költeni a saját pénzét ahogy szeretné.

aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondta, hogy a párja lépIK le? És ha te dobod ki? Az mitől büntetés, ha keresetarányosan osztoztok a közös költségeken? Mondjuk az összes kiadás 300 Ft/hó. A nő keres 400 ezret, te 800 ezret. Te is fizetsz 150 ezret, ő is. Neki marad 250 ezer, neked 650 ezer. De ha te fizetsz 200 ezret, ő meg százat/hó, neked akkor is marad 600 ezred. Nem érzed, mennyivel tisztességesebb így?
aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közös a pénz, mindenki beledobja amilye van, aztán abból gazdálkodunk közösen. Nincs olyan h én pénzem, te pénzed, de mi házasok vagyunk, nyilván egy sima együttélés más kategória.
aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
25%

Férfiként írom. Lehet anyámba küldeni!


Ha én többet keresek, többet is adok bele a közösbe.

De elvárom, hogy ne kelljen semmi házimelót végezni.

aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!