Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy párkapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban egy férfi 2-szer többet keres mint a nő, akkor a nő elvárhatja, hogy minden költségből többet vállaljon a férfi vagy a 50-50% a legméltányosabb?

Figyelt kérdés

Miért büntetni a férfit azért mert elérte, hogy magasabb fizetése legyen így most kevesebbet tudjon félre rakni azokra az időkre amikor a párja lelépik, kidobja őt?

A pénz amit megkeresel egy párkapcsolatban közös? Nem a te tulajdonod?


aug. 28. 13:40
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
53%
Normális párkapcsolatban nincs is amugy enyém tied. Plane hogy a hazimunka meg kolyokneveles meg amortizácio mind ingyen nyujtott munka ami keményebb a sima munkánál.
aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha házasságban éltek és nincs házassági szerződés, akkor elvárható. De van középút is, különösen annak függvényében, hogy kinek mik az elvárásai. Mert azért az nem szerencsés, hogy ő mondjuk drága helyekre akar menni nyaralni, mert megteheti, és ezért elvárja, hogy te is fizesd a felét a kevesebb pénzedből. Viszont ha félretesz és ugyanannyiból éltek, az rendben van.
aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

“ De az hogy a csaj mondjuk a munkabérének a 100%-át teszi bele, a pasi a munkabérének meg a 20%-át, az nem igazságos.”


De ha a pasi megdolgozott keményen azért, hogy ekkora legyen a jövedelme, tanult, tapasztalatot szerzett stb, míg a csajnak nincs végzettsége és minimálbért keres, akkor mennyire igazságos többet beleraknia a pasinak csak azért mert a nőnek nem volt ambíciója fejlesztenie magát karrier teré?

aug. 28. 19:52
 24/57 anonim ***** válasza:
94%

Parkapcsolatban nincs "verseny" hogy en okosabb ugyesebb vagyok meg tobbet keresek es akkor te nem erdemled meg.


Bakker a gyereked anyaszult meztelen fog szuletni semmije nincs akkor a kaját se erdemli meg ennyi erovel.


A parkapcsolat nem arrol szol amirol te beszelsz.

aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Meg a szeretet szerelem.meg ilyenek nem arrol szol hogy azt lesem a másiktol mit vegyek el mit ne adjak neki meg stb.
aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
68%

23

Oké, akkor kicsit fordítsuk meg a kérdést. Mondjuk adott a sokat dolgozó, állandóan túlórázó, keményen hajtó férfi, meg a barátnője, aki valami laza, home office-os munkát végez, és felesben fizetnek mindent.


Ha a fizetésnél nem arányosítanak, akkor gondolom a házimunkánál sem, ugye? Tehát amikor a pasi hulla fáradtan hazaér este a munkából, akkor mars a konyhába, ugyanúgy főz, mos, takarít, bevásárol. Mindent felesben. Rendben lesz ez így?

A csaj meg nagyrészt lógatja a lábát, mert hát a laza munkája mellett megteheti.


Igazságos ez? Szerintem nem.

aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

"De ha a pasi megdolgozott keményen azért, hogy ekkora legyen a jövedelme, tanult, tapasztalatot szerzett stb, "


AKkor ő szerényebben élne, ha egyedül élne, de nehogy már neki kelljen finanszírozni azt, hogy a pasija magasabb igényekkel rendelkezik. És nyilván egy kicsi lakásban élne kevesebb rezsivel. Ne neki kelljen kifizetni azt, hogy a pasija 3 szobát fűt télen és egy bazi nagy nappalit.

aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

Ja, és akkor nyugodtan dugja fel magának, ha nem akarja finanszírozni a nő és a saját életszínvonala közti különbséget. Vagy keressen jobban kereső nőt.


27 voltam.

aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
63%
És remélem, ha a anőtök keres többet, akkor rögtön átvesztek mindne házi munkát.
aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy veszik 😅 én 2x annyit kerestem, mint az exem, és ő úgy gondolta, hogy cserébe, hogy ezt megosztom vele, minden házimunka is az enyém. Nálunk az sem volt igaz, hogy a jobban kereső fél miatt kellett volna szegénykének magasabb életszínvonalon élnie, ezért jogos, hogy ezt állja is a jobban kereső fél, én inkább jobban spóroltam volna, pont ő volt az, aki erőltette, hogy belvárosban lakjunk, drága helyeken együnk meg airbnb helyett szállodába menjünk.
aug. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!