Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy párkapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban egy férfi 2-szer többet keres mint a nő, akkor a nő elvárhatja, hogy minden költségből többet vállaljon a férfi vagy a 50-50% a legméltányosabb?

Figyelt kérdés

Miért büntetni a férfit azért mert elérte, hogy magasabb fizetése legyen így most kevesebbet tudjon félre rakni azokra az időkre amikor a párja lelépik, kidobja őt?

A pénz amit megkeresel egy párkapcsolatban közös? Nem a te tulajdonod?


aug. 28. 13:40
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
40, az érzéseket nem lehet mérni, szóval ezeket nem nagyon lehet kutatni.
aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

41

[link]

aug. 29. 14:51
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, válaszolj... Eltérő szabadidő mennyiség esetén is az azonos mértékű házimunka a korrekt?


Tehát az este 10-ig túlórázó féefi hazaér, nekifog főzni, mosni, takarítani?

aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

43


Az én kapcsolatomban a lány elvárja, hogy együtt főzzünk, mosogassunk. Szerintem nem korrekt, sokat vitatkoztunk ezen.

aug. 29. 15:02
 45/57 anonim ***** válasza:
77%
És mégis mi a büdös francért nem korrekt?
aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
77%
#43, ez miért nem korrekt?
aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
És mi nem korrekt ezen? Az nem lenne korrekt, ha neked kéne egyedül fözni, mosogatni. :D Az a minimum, hogy megosszátok a házimunkát.
aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a pénz terén nem vagy vele nagyvonalú, cserébe a házimunka nagy részét is ráhárítanád... Csak tudnám hol szedik össze a nők ezeket a szerencsecsomagokat.
aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

48


De miért kell egy nőnek a férfi pénze ezt nem értem.

Meg mi ez a genderszakos maszlag? Nyilván ha betörnek a lakásba nem várom el, hogy ő küzdjön meg a rablóval hanem én fogok. Szórakozóhelyen én küldözgetem el a próbálkozókat.

Bankba én megyek ügyet intézni.

Lakásügynökkel én beszélek.

Telefonon panaszt tevéseket én intézem.

Én vezetek.

Én veszem ki nagyobb részét a nyaralások szervezésének.

Akkor miért ne várhatnám el, hogy férfinak érezhessem magam és legalább a konyhában ne kelljen a férfiasságomat a minimumra csökkentenem.

aug. 29. 15:45
 50/57 anonim ***** válasza:
90%

Felsoroltál olyan dgokat, amiket évente egyszer-kétszer kell elintézni - avagy egy élet alatt jóformán egyszer sem.

A házimunka azonban mindennapos erőfeszítés.


Ha egyenlősködni akarsz, akkor nosza, fogd meg a seprűt, moss fel, főzz, takaríts, mosogass el, rakj rendet és társai. Nálunk is ez a helyzet. Mindent felesben fizetünk, de bizony a munka is felesben oszlik el.


Az nem érv, hogy néha ügyet intézel a bankban. A nők meg gyereket szülnek, mégsem lenne jogos részükről, hpgy emiatt minden alól kihúzzák magukat.

aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!