Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne megkörnyékezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megkörnyékezni, felnőtt férfi módjára?

Figyelt kérdés

Tetszik egy nő, de semmi ötletem sincs, hogyan tudnék vele megismerkedni. Volt már barátnőm, de soha nem voltam egy csajozógép. Semmi épkézláb elképzelésem sincs, ami elég férfias is.

Azt tudom, hogy hol dolgozik, Facebookon már bejelöltem ismerősnek, azon elv mentén, hogy ha el sem fogad, akkor nincs min agyalni sem.

A dolgot csak nehezíti, hogy én 26 vagyok, ő 28-29. Lehet startból nem is kezdene fiatalabbal...



júl. 30. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Ismeretlenül bejelölgetni fb-n és a reakcióból kiindulni = gáz

Pasiként nem tudod feltalálni magad = gáz

Csak pancserkedsz itt össze-vissza, szedd össze magad, aztán kezdjél valamihez.

júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, igazán hasznos volt!
júl. 30. 16:48
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet érnél el azzal ha szemtől szemben szólítanád meg, DE csak akkor ha szemez veled és mosolyog, esetleg visszaint neked.
júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem fog menni. A munkahelyén biztos nem fog velem szemezni, ha be is tévedek oda ahol dolgozik.
júl. 30. 17:25
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a Facebook marad ha visszajelöl téged minél hamarabb.
júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Visszajelölt, azért is kezdtem el gondolkodni rajta. Eddig semmi sem jutott eszembe, ami nem is tolakodó, de nem is túl nyílt.

Hiába megyek hozzá a boltban kérdezni valamit, úgyis azt fogja gondolni, hogy azért kérdezem, mert ő dolgozik ott.

Ráírni meg nem tudom, megint elég snassz.

Hagyjam inkább, ha ennyire tanácstalan vagyok?

júl. 30. 18:01
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Drága jó Istenem. Miért kell ezen ennyit nyomorogni? Leírod neki konkrétan, őszintén, hogy tetszik és meg akarod ismerni, randizni akarsz vele ha vevő rád. Ha az és természetesen folydogál a beszélgetés, ismerkedés akkor nincs gond. Nyilván ha alig ír vissza, nem igazán érdeklődő akkor hagyni kell. Miért kell túlgondolni?
júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert attól tartok azt fogja gondolni, hogy ilyet csak az óvodások csinálnak.
júl. 30. 18:10
 9/23 anonim ***** válasza:
Óvodások írják le, hogy tetszik az adott nő és meg szeretnék ismerni? Mi óta? Az óvoda, hogy bejelölted majd visszajelölt és nem mersz rá írni, be vagy tojva, hogy nehogy véletlenül elküldjön tudod hová. Hogyha egyszer még ismerkedni se vagy bátor akkor minek az ég adta nyavolyának jelölted be? Vond vissza aztán egyen meg a fene a "mi lett volna ha" kezdődő kérdésekkel. Nekem mindegy.
júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ehhez így nincs elég bátorságom. Ha valami ürüggyel kapcsolatban tudnék neki írni valamit, még ha kicsit átlátszó is, az is könnyebb volna. Mert úgy, ha látom, hogy nem vevő a beszélgetésre, akkor tudom, hogy mi a helyzet és viszlát. Nem utasít vissza konkrétan.
júl. 30. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!