Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt önálló embereknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt önálló embereknél mennyire elvárható, hogy fizessen mindig a férfi egy kávézóban vagy presszóban?

Figyelt kérdés
4 éve leszek együtt a párommal, és ritkán fizet mindent. Általában felesben szoktuk fizetni. Ritkán én is meghívom őt. A családom szerint neki kellene fizetni mindent, mert férfi.

2023. jan. 10. 07:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Bullshit. Csak azért mert férfi, miért kéne MINDIG fizetnie? Az oké, hogy mondjuk elsőre, másodikra még fizet (én legalabbis így szoktam) de utána azért kéne a kölcsönösség. Legalábbis nekem, mert ha ezt nincs meg, akkor úgy érzem hogy csak a pénzemre hajt él elzavarom.
2023. jan. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez megbeszélés kérdése. Én soha nem várnám el hogy fizessen helyettem. Jól esik, persze. De akkor legközelebb pedig én fizetek.
2023. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem szabad csúnyán kihasználni a férfiakat! El lehet (és el is kell) várni némi egészéges mértékű gálánsságot, de a mindigmindentfizetést azt nem. Kivéve, ha a hölgy deklaráltan kitartott szerepet tölt be a férfi mellett, de az a tiétektől eltérő kategória.
2023. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én sosen értettem ezt...

Nagyjából ugyanannyit keresek, mint a pasim. Túlóra, cafetéria, aktuális fizetésemelés, fizetetlen szabi függvényében persze változik, de alapvetően ugyanannyi.


Akkor miért is kellene neki bármivel is többet fizetni? Én sosem vártam ezt el senkitől, igaz, nem is jártam olyan férfival, akinek lényegesen magasabb lett volna a fizetése, mint az enyém.

2023. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

4 ev utan mar teljesen mindegy, gyakorlatilag kozos kasszan vagytok akkor is, ha konkretan nem egy szamlan taroljatok a fizeteseteket. (Legalabbis ha egy haztartasban eltek, akkor ugyis a kozos osszeggel szamoltok, mindegy hol a penz.)

Az elejen, randizos idoszakban idealis esetben fizet magatol a ferfi, de kapcsolatban mar ez nem szamit.

2023. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
84%

Nagyon reménykedek ilyenkor, hogy ezek csak provokatív kamukérdések.


Különben nagyon elcsodálkoznék a jelen világban uralkodó értékrendeken.

2023. jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez nekem is berögzült baromságom. Bárhová megyek nővel, számomra elvi kérdés, hogy én fizetek. Tudom, hogy el kéne ezt engednem, de sajnos án már csak ilyen vagyok.
2023. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az első pár randin nem probléma, ha én állom a cehhet. De ha már összejöttünk, akkor legyen megosztás.
2023. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Dologhoz hozzátartozik, párommal közös kasszán vagyunk. De pl ha egy ismerős csajt meghívok teázni, vagy kajálunk, elképzelhetetlen hogy hagyjam fizetni. (mondjuk ruhát vásárolni, autót venni nem is kísérem el őket :D )
2023. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
A családod jól mondja! Hogy tudsz rá férfiként nezni?
2023. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!