Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárható, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy egy férfi minden nap írjon az ismerkedés szakaszában, amikor még nem taliztatok?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy ismerkedek valakivel, akinek állítása szerint nagyon tetszek.Viszont csak kettő naponta ír. Most már a 3. nap telt el üzi nélkül, ez az első ilyen alkalom. Bevallása szerint időhiányban szenved és sokat dolgozik, majd fáradt. Kérdezzek rá nála? Hogyan lehet ilyet megkérdezni? Mert nem akarom, hogy raboljuk egymás idejét, ha nem én vagyok a számára megfelelő 🤷

2020. okt. 30. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem fura lenne, mert fél perc alatt írok egy üzit. És ha valaki érdekel az nem csak 2 naponta.
2020. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy tetszel...

Nehogy már ismerkedési szakaszban egy nőnek aki nagyon teszik ne tudjak írni egy szia -t, egy hogy vagy - ot stb. Ráadásul ez.. mivel a nő érdekel.. nekem sem teher hanem egy megszepitése a nehéz napnak.. Aki ennyire csak a munkájának él, hogy egy nőnek aki érdekli őt nem tud írni pár sort attól mit várnál esetleg kapcsolatban 1-2 év után?

Hát én jót nem az biztos..


Írni pár sort lehet a buszban, a WC-n ülve, lefekvéskor, munkaszünetben..stb..már aki akar..

2020. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Szóval mindig ő ír elsőként? Én is megunnám ezt a felállást. Ahogy neked jó érzés amikor ír, neki is az lenne, ha te kezdeményeznéd a beszélgetést. Ha ezt nem teszed meg sokáig, azt fogom hinni, hogy nem érdeklődsz irántam és én sem keresnélek többet.


F

2020. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam néha írni. Nem mindig Ő ír. De azt sem akarom, hogy lássa, hogy túlságosan bejön, így azért ezt nem viszem túlzásba
2020. okt. 30. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát, ha már most követelőzöl, akkor jobb is, ha békén hagyod, és nem raboljátok egymás idejét.
2020. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem követelőzöm, csak magamból indulok ki. Ha valaki tetszik, én nem tudok meglenni nélküle napokig. Mindig nagyon várom, hogy írjon.
2020. okt. 30. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Én jártam ilyen barommal, a kapcsolatban még nagyobb hülye volt. A kapcsolt végén már heti egyszer beszéltünk, utána havi egyszer, nekem nem is válaszolt gyakrabban ha kérdeztem, akkor sem. Aztán amikor szakítottunk és megneszelte, hogy mással ismerkedek, akkor elkezdett utánam nyomozgatni. Szerintem szard le, ez egy ütődött taknyos.
2020. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
#4: ne játszmázzál! Elszalajsztod a lehetőséged a srácnál, csak azért, hogy megjátsszad milyen nehezen elérhető nő vagy...
2020. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

"amikor még nem taliztatok?"

Tehát még nem is találkoztatok személyesen, de te ELVÁROD, hogy ő minden nap írjon neked, miközben te játszmázgatsz vele. De te nem követelőzöl. Az ég mentsen meg az ilyen nőktől. Lehet lepontozni, de ha egy férfi művelné ugyanezt (még nincs találkozás, de elvárja, hogy a nő mindennap írogasson neki), akkor menne a flame, hogy "dobd ki, ez a pasi nem százas!".

2020. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne játszma, hogy nem mindig írogatok neki, mikor szeretnék? Ha akkor írnék, mikor szeretnék, minden percben írnék.....
2020. okt. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!