Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés melyik szakaszáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés melyik szakaszában mondjam el, hogy börtönviselt vagyok? N

Figyelt kérdés
5hete találkozgatunk...

2016. szept. 10. 11:54
 1/7 Dreamer88 ***** válasza:
0%
Majd ha mar tobb eve egyutt vagytok akkor talan, de nem hiszem hog errol mindenkepp tudnia kellene.
2016. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Lehetőleg a legelején, csak kezd el szépen a történetet és utána már rajta áll, hogy így is elfogad-e téged.

(Itt sajnos igaz az, hogy minél később tudja meg, annál rosszabb + az is, ha nem te tőled szerzi meg az információt).

2016. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát ideje lenne. Azért ez nem apró dolog, és ha komolyabbra fordul a dolog, úgyis ki fog derülni előbb-utóbb.

Kérdés, hogy miért voltál börtönben. Ha valami erőszakos dolog miatt, akkor nem is tartanám tovább veled a kapcsolatot.

2016. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én már az ismerkedés legelső szakaszában beszámolok minden hibámról, mert ez egy jó teszt a másik értelmi szintjét illetően. Ha valamelyik miatt félbeszakad az ismerkedés, akkor még jól is jártam, mert egy újabb hülye embertől kíméltem meg magam.
2016. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem nagy ügy. Nagyon apró dolgokért is belehet kerülni... pl. Adócsalás,vagy verekedés ... tehát,attól még,hogy valaki börtönviselt,nem jelenti azt,hogy veszélyes ember. Szerintem akkor oszd meg vele,ha csak szeretnéd. Egyébként ez egy olyan információ,aminek igazából semmilyen értéke nincs,nem oszt nem szoroz ha elmondod,viszont az imázsodon ronthat (persze,csak ha olyan a krapek).
2016. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már épp ideje lenne. Nagyon nem mindegy, hogy miért ültél, ahogy már az előző is említette. Ha valami bagatell ügy miatt, esetleg ha más helyett ártatlanul, akkor normális embert nem fog zavarni.
2016. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az exem par het utan mondta el. sokkolo az ilyesmi, de vele maradtam. tudom, hogy nehez elmondani.
2016. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!