Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket befolyásolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket befolyásolna az ismerkedés korai szakaszában, ha a férfi valahogy egy témához kapcsolódóan bevallaná hogy nem egyszer volt prostituáltnál, volt hogy hármasban is?!

Figyelt kérdés
Egyáltalán célszerű ilyet férfiként megosztani a randizási fázisban? Vagy esetleg később?
2017. máj. 4. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképp érdemes őszintének lenni, ha másért nem, hogy legalább ne hülyítsétek egymást. Gondolom te is őszinteséget várnál el a másiktól.
2017. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
persze.. nem lenne következő randi az is biztos!
2017. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A parom rendesen kielte magat elottem.Abszolut nem vagyok kivancsi a reszletekre es nem orulnek ha traktalna vele.Az az o multja.Pont.
2017. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én kidobnám. Ki tudja mit szedett össze
2017. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy befolyásolna. Nem ismerkednék/randiznék vele többet.


Az őszinteség fontos. Az adott pasi sem járna jól, ha x hónap kapcsolat után, amikor már pl szereti az adott nőt, akkor derülne ki a dolog, és akkor lépne le a nő.

Én speciel igen: szakítanék is, részben a tény miatt hogy prostizott, és részben azért mert nem mondta el. Mert szerintem egy leendő társnak joga van ezt tudni, és utána mérlegelni, hogy neki, az ő értékrendjébe belefér-e egy ilyen partner vagy nem.


Nekem nem kéne olyan pasi aki valaha fizetett a szexért. Igénytelenségnek tartom a javából.

2017. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Remélem lesz ma is egy olyan kérdés még, ahol arról lesz szó, hogy mit szólnak a férfiak ahhoz, ha a barátnőjük előtte mindenféle szabados szexuális életet élt, hogy aztán eme derék nők jól kioszthassák a férfiakat, hogy a múlt már elmúlt, és aki olyan idióta gyökér, hogy érdekli, az menjen is a fenébe, mert ő azt csinál, amit csak akar :D
2017. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem bántana a tudat, hogy előttem mit csinált. Én se voltam szűz, mikor megismerkedtünk.
2017. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tekinteném utána férfinak.Repülne is.
2017. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Ugyanaz lenne a végeredménye, mintha azt mondaná, hogy sose volt még nővel együtt.

Randin örökre eláshatja magát, aki felhozza azt, hogy szűz, vagy prostihoz jár, vagy okj-n tanul.

2017. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

5. vagyok


9, ez nem igaz. A szüzesség tök màs kategória mint a qurvàzàs. Nàlam legalàbbis. Olyan pasival voltam màr nem egyszer, aki velem vesztette el a szüzességét, most is olyannal vagyok. Azzal viszont nem aki prostizott. Ilyet igénytelen, lusta, kétségbeesett pasik csinàlnak akik annyira életképtelenek, hogy nem tudnak nőt felszedni, baràtnőt talàlni.

2017. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!