Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin megéri kamuzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin megéri kamuzni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt randiztam egy lánnyal és elég sok dolgot elferdítettem. Kicsit többnek akartam látszani. Szóba került sok téma.. munka, jövő, célok, és próbáltam azt a képet kialakítani hogy tehetős vagyok. Persze semmim nincs, viszont a randi jól sikerült. :) holnap újra találkozok vele, de egy kicsit félek hogyha összejövünk akkor rájön hogy minden amit mondtam az füllentés. Mi tévő legyek? Nem szeretnek balfék lenni.

2017. ápr. 28. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak dugni akarsz nem gáz, ha komolyabb dolgot akarsz akkor előbb utóbb úgyis kiderül hogy hazudtál
2017. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Minél előbb reszeld meg!
2017. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nős emberként is megéri. :D
2017. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, hogy rájön-e vagy sem. Röfögtesd meg, oszt' csá!
2017. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szándéktól függ
2017. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi :D de ha mondjuk komolyabb kapcsolatot szeretnék akkor ezzel már lehet le is írtam magam.
2017. ápr. 28. 14:22
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Az attól függ, hogy milyen mértékben ferdítesz. Mindenki próbál a kezdetekben jobb fényben feltűnni. Ahogy párom fogalmazott: vhogy el kell adni a sz*rt :DD De mondjuk, ha milliomosnak hazudtad magad, és közben egy huncut forintod sincs, na akkor gáz :D
2017. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Prémium kategóriás lúzer dolog, ha össze akarsz vele jönni.
2017. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Az addig eltelt idő sokat segít lebukás esetén. a nők gondolkádásmódja:"azt hittem hogy egy rendes ambíciózus ember erre kiderül hogy évek óta csak a börtönben dolgozott rabkeresményért......de hát már x hónapja együtt vagyunk kár egy akkora kapcsolatot csak emiatt kidobni az ablakon"

Persze ettől még lehet hogy kidob később is de valszeg egyébként is kidobott volna csak az "elmúlt a tűz" szöveg helyébe a "hazudtál nekem" lép.

Elején minden piszlicsáré dologba belekötnek, gondolják ha első randin már nem patyolat a pedigré akkor a 10. randira a hibák tendenciózus növekedésével már antikrisztus lesz a pasi.

tudom mit pofázok :D

2017. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki kamuzik az emberi kapcsolataiban, az eleve balfék. Az a baj hogy amint kiderült, hogy hazudtál neki, dobni fog, mert hazudtál. Viszont lehet hogy hazugság nélkül is elég lettél volna neki és lehetett volna egy jó kapcsolatod. Ezt most elrontottad.
2017. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!