Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmet miért zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet miért zavarja ha csak én fizetek a randin?

Figyelt kérdés
Mind a ketten egyetmisták vagyunk jelenleg ezért nincs sok időnk egymásra viszont megpróbálunk minél többet összejönni. Mostanában viszont barátnőmet kifejezeten zavarni szokta ha mindent én fizetek egy randinkon. Nem csúnya, elnyomo hímsovinizmusból szoktam én fizetni. Egyszerűen többet fizet a diákmunkám, több az ösztöndíjam és a családom is sokkal jobb anyagi helyzetben van.

2017. ápr. 25. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
This night i went to a dirty cummy shop
2017. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő ilyen. Engedd hogy ő is fizethessen és kész. Ilyenből kár lenne vitát csinálni. 26/F
2017. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Légy óvatos, mert ez eluralkodhat a gondolataiban, és akár ilyenhez is vezethet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Meg kell beszélni, el kell oszlatni a rossz képzeteit.

2017. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert nem tudja viszonozni.

Szerintem örülnie kellene, hogy van aki nem sajnálja rá(mert van, aki annak ellenére is smucig, hogy milliomos), és boldoggá akarja őt tenni...


21/L

2017. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert Mo-n mindenki csóró, és nem akarja, hogy egyedül vedd a válladra a költségeket; amikor ott van ő is, bele tudna szállni; esetleg lelkiismeretfurdalást keltesz benne.
2017. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha fizessen ő is, ennyi az egész

Mint írtad,ő is dolgozik. Nyilván nem a nagyobb dolgokat, de fizetheti ő is. Mert ettől ő jobban érzi magát. Én eléggé hercegnős típus vagyok, mégse várom el, hogy állandóan a pasi fizessen. Nyilván ha több pénze van, nem fogok kapálózni. Ha kb ugyanannyi, akkor azért néha meghívom egy kávéra.

2017. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*meg talán ő is akar annyit hozzátenni a kapcsolathoz, találkákhoz.

Még ha nem is nagyon tehetné meg, hogy többet belead, akkor is zavarhatja, hogy ő nem tud többet beleadni.

2017. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*Ja és azt szeretné, hogyha egy kapcsolatban a két fél egyenrangú, ezt szereti. Szóval tényleg, hogy ugyanannyit ad bele, tesz bele mindkét fél, nem az egyik elveszi a másik elől a beleadás lehetőségét full

:)

2017. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehezemre esik hagyni, hogy fizessenek helyettem. Egyszerűen rossz érzés, olyan mintha kihasználnám az illetőt. Engem mérlegelv szerint neveltek, hogy ugyan annyit adjak bele és vegyek ki a kapcsolatból (baráti, családi kapcsolatból is) Nehéz ezeket elengedni. Én azt csinálom most már, hogy hagyom, hogy fizessen a párom, és legközelebb én fizetek valamit, hogy az egyensúly megmaradjon.
2017. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!