Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. randin normális ha kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin normális ha kijelenti a pasi hogy én fizetek?

Figyelt kérdés
Ettünk igazából én nem sokat ettem inkább ő és kijelentette hogy ma én fizetek.Igazából nem gond mert van "zsebpénzem"(nem dolgozok még) csak fura volt mert az eddigi fiúim szinte mindent álltak.Azóta sokszor volt hogy megkért hogy vegyek neki inni ezt meg azt pl sört,bort de nem fizette vissza.Most ez normális szerintetek? 19/L
2017. ápr. 22. 21:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen stílusban nem normális. Meg lehet kulturáltan is mindani, ha azt akarja, hogy fizesd a számlát.
2017. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem tök normális ,ideje nem csak egyenlőknek lennetek a pofázásban hanem jó lesz ha megfordítunk néhány eddig alapértelmezett elvárást!
2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Ez jó! ... és mi lett volna, ha nincs nálad pénz?

Az ilyesmit előre szokták megbeszélni, nem amikor valaki végigzabálta az étlapot.

Az meg, hogy a piáját veled hozatja, ... hát mit ne mondjak!

Kell neked egy ilyen pasi, egy ilyen kapcsolat 19 évesen?

Még az elején tartotok, szaladj jó messzire és keress egy normális férfit!

2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom az előzményeket, de ha te egyszer sem ajánlottad fel, hogy fizeted a saját részed vagy jelentetted ki, hogy most már te jössz mert eddig mindig csak ő hívott meg akkor nem kizárt, hogy már eléggé frusztrálta a dolog.

Normálisnak teljesen normális, tudod nem csak abból áll egy randi, hogy mindig mindent a fiúid fizetnek. Mindenesetre közölhette volna normálisan is.

2017. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Áááááááááááá, jó leszel fejőstehénnek, már ha hagyod magad. Mondjuk, nekem igencsak égne a pofám ilyen viselkedésnél.
2017. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...mentségére szóljon hogy neki nem volt ideje/kedve akkor megvenni a piát és felajánlotta hogy visszafizeti de nyilván nem akartam kukacoskodni,így mondtam h nem kell.
2017. ápr. 22. 22:07
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Hanyagold ezt a kapcsolatodat míg az elején vagy, mert hamar le fog húzni anyagilag a srác. Konkrétan te fogod eltartani, ha már most is te álltad a piáját.
2017. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is kihasznál ez a srác téged.
2017. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy azt a részét én sem értem, hogy miért veszel neki piát. Nem a legjobb jel, ha folyton iszik amit neked kell venned. Pontosan mit értesz azon, hogy azóta sokszor megkért, mennyiszer kb.?

Szoktatok beszélgetni is egymással?

2017. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
8%
Ez első olvasásra elég rosszul hangzott. De jobban belegondolva felajánlottad te egyáltalán a 2. vagy 3. randin, hogy fizetsz vagy állod a felét? Mert, ha nem, akkor lehet akár régi rossz tapasztalatok miatt is piszkálta a csőrét már a 4. -re ez annyira, hogy így rádförmedjen.
2017. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!