Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. randin normális ha kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin normális ha kijelenti a pasi hogy én fizetek?

Figyelt kérdés
Ettünk igazából én nem sokat ettem inkább ő és kijelentette hogy ma én fizetek.Igazából nem gond mert van "zsebpénzem"(nem dolgozok még) csak fura volt mert az eddigi fiúim szinte mindent álltak.Azóta sokszor volt hogy megkért hogy vegyek neki inni ezt meg azt pl sört,bort de nem fizette vissza.Most ez normális szerintetek? 19/L
2017. ápr. 22. 21:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
kb 3 szor volt h én fizettem a piákat.És volt mikor elég drágát választott.Szerintem szeret engem,csak nagyon kiszámolja h egyenlően költsünk egymásra...gondolom nagyon fontos neki a pénz,csak nem értem miért hisz jól keres nekem meg még munkám sincs.
2017. ápr. 22. 22:50
 12/28 anonim ***** válasza:
1%
Akkor meg örülj ,hogy egyáltalán szóba áll veled ha még munkád sincs pff
2017. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha a pasi ezt így foghegyről kijelentette, ráadásul utólag, akkor egy bunkó paraszt, én hanyagolnám. De a te hozzáállásod se normális. Nem várhatod el, hogy mindig mindent a csávó fizessen. Ha nem akartok filléreskedni, meg felezgetni, akkor egyszer te fizetsz egyszer ő. Ez így lenne normális. Viszont harmadrészről meg tudod ki csicskázna neki, ha piálni akar vegyen magának.
2017. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
78%
Hehe kifogtál valami ruppótlan Rezsőt :D
2017. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

A srác dolgozik, a lánynak nincs jövedelme, szerintem még középiskolás.


Nekem leszakadna a pofám, ha egy sulis lány zsebpénzéből zabálnék az étteremben.


Szerintem sürgősen dobd a srácot, ezer másikat találsz, aki szeretne, és ennek legalább a fele nem ilyen zsugori.


Szép dolog, ha a lány is fizet, ha van jövedelme. Ha nincs, akkor a srác vegye tudomásul, hogy egy olyan csajnál kezdeményezett, aki a szülei pénzét költi, és nem a piájára fogja áldozni.


Egyébként nem a felezés a korrekt, hanem a fizetésarányos megosztás, százalékban. Más az értéke 100ftnak, ha valaki havi 10ezerből költi, mintha valaki havi 200ból.


Én régimódi vagyok, a srác 60-40arányban állja a kapcsolat költségeit. Apáék idejébeb még 70-30 volt normális, ráadásul ők elég szabadszellemek. Nagyi a 90-10 szavaz, ő is liberális.


Aki itt nyavajog a mai nők miatt, remélem a régi fizetési szokásokat is visszahozná.

2017. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

32 éves nő vagyok, volt pár randim életem során, de olyan férfivel nem találkoztam, aki csak egyszer is hagyta volna, hogy fizessek.

Párommal amikor megismerkedtünk, elég sok helyre elmentünk, több napra is, egyszer nem engedte, hogy bármit is fizessek.

Vannak Férfiak akik szeretik meghagyni azt, hogy a nő nő legyen, a férfi pedig férfi.


Én is voltam 19 éves, de még akkor sem találkoztam ilyen emberrel.

Hagyd szerintem őt, fogsz találni olyan embert, aki e téren is férfi.

2017. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
2%

"Vannak Férfiak akik szeretik meghagyni azt, hogy a nő nő legyen, a férfi pedig férfi. " Tehát a férfi attól férfi,hogy fizet.

Nos ezt hívják úgy ,hogy kur*@lkodás :D

2017. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez a srác viselkedése nem normális.De a te hozzállásod sem.

Szerintem illene felajánlani már az első randin, hogy fizeted a saját fogyasztásodat, szóval hogy állod a számla felét.

De meghív mondjuk egy fagyira az első randin, akkor a második randin visszahívhatod.

De szerintem az is teljesen jó, ha felesben fizetitetk,vagy legalább felajánlod.

Ha olyan a srác, akkor úgysem fogja engedni,hogy te fizess, de legalább felajánlottad.

Ennek a srácnak tényleg fura a viselkedése, nekem nem lenne pofám így meghívatni magam.

Másik kérdés, hogyha még ennyire az elején jártok, akkor miért nem sétáltok, beszélgettek egy nagyot, minek pénzt költeni minden alkalommal?

Vagy amit írtam,hogyha fagyiztok esetleg,vagy valami gyors kajára beültök ok, de ilyen étterembe szerintem nem kéne még menni az elején,főleg ha nem tisztázott, hogy ki fizet..

De mondom, a legtisztább, ha felesben fizetitek.Én egészen biztosan nem fizetném ki a srác fogyasztását így az elején.Megmondtam volna neki, hogy itt az én részem, a sajátját fizesse ő. Később mi lesz?Esetleg eltartani nem kell?

2017. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy mi ez, hogy eddig minden randin ivott a srác? Nekem ez is elég fura.

Meg olvastam a válaszom, hogy te még tanulsz, ő már dolgozik.Így még furább, hogy veled akarja kifizettetni a fogyasztását..

2017. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%

Köszönöm #17-es, miszerint prostiuáltnak neveztél egy 32 éves családanyát.

Attól mert nem olyan surmó parasztokkal találkoztam életem során mint amilyen te vagy, kérlek ne irigykedj arra, hogy a magad tizen vagy huszonévével nem tudsz vagy sajnálsz egy vacsorát kifizetni.

2017. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!