Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. randin normális ha kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin normális ha kijelenti a pasi hogy én fizetek?

Figyelt kérdés
Ettünk igazából én nem sokat ettem inkább ő és kijelentette hogy ma én fizetek.Igazából nem gond mert van "zsebpénzem"(nem dolgozok még) csak fura volt mert az eddigi fiúim szinte mindent álltak.Azóta sokszor volt hogy megkért hogy vegyek neki inni ezt meg azt pl sört,bort de nem fizette vissza.Most ez normális szerintetek? 19/L
2017. ápr. 22. 21:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Én veled ellentétben drágaságom személyeskedés nélkül,általánosságban formáltam véleményt.Szokták mondani akinek nem inge...:) Kicsit harapós vagyok a témára mióta..áhh ,mindegy.
2017. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó nekem aztán mindegy, de soha a büdös életben nem fogom megérteni azokat a férfiakat (???) akik sajnálnak egy vacsorát.Könyörgöm, az nem egy több százezer forintos utazás, csak egy vacsora.

Mindegy.

2017. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

#20 az a lényeg, hogy a te férjed nem sajnált tőled semmit. Van egy érzésem, hogy ezért is lett a férjed.. mert ha felvetett volna, hogy nem kellene élősködni rajta.. akkor nem lett volna 2. randi! De azért kikéred magadnak, hogy nehogy leqrvázzon bárki is!


Milyen jó, hogy mi pasik ilyen fejőstehenek vagyunk, akik kis szexért cserébe hozzák viszik a remélhetőleg formás popsitokat vacsorázni. Aztán ha megelégeljük, hogy csak hordjuk de utána semmit nem kapunk és kijelentjük, hogy elég volt, akkor jön a hiszti, meg a sértődés és a kikérem magamnak sablon szöveg!

2017. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne a huszon éves srácok oltogassák már azt a 32 éves anyukát akinek tini korában még alapvetőek voltak ezek a dolgok. És kétlem, hogy csak ezért választotta volna férjét, írta is tán hogy ez volt a normális és csak ilyen férfiakkal randizott.
2017. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nincs pénze, vagy alapban megélhetési gondjai vannak, az ne szervezzen terhet jelentő programokat, különösen, ha tudja, hogy a párja (barátja vagy barátnője, teljesen mindegy) még tanul, tehát jövedelem nélküli.

Az semmiképpen nem elfogadható, hogy egy éttermi vacsora után, ami két személy esetében is szerényen minimum 5ezerFt. az orra alá toljuk a számlát, miközben ő csak egy salátát rágcsált.

Akik nem érzik a különbségeket a lehúzás és a megértő kapcsolat között, azok mindenki számára jobb, ha maguk maradnak.

2017. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%

Köszönöm #24.

Nem ez miatt jöttünk össze, egyszerűen tizenévvel ezelőtt más szelek fújtak randi téren.


Én 15 éves koromban diákmelóztam már, nem okozott gondot nyáron egy vacsora pl.

Nincs diplomám, nincs érettségim, de mindig dolgoztam, ellenben sok mai fiatallal.TISZTELET A KIVÉTELNEK!

De nem vagyok qrva.

2017. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mivel neked csak zsebpénzed van, amit a szüleid adnak, egyik randin sem normális, hogy fizessél.

De az sem normális, hogy étterembe jártok, holott a pasid is egy Olcsójános, aki még a piáját is rendszeresen veled hozatja és fizetteti. Nagy valószínűséggel nem erre adták a szüleid a pénzt.

Tessék olyan programokat szervezni, ami nem jár kiadással!

Lehet sétálni, ingyenes, nagyon érdekes tárlatok vannak, de lehet beülni is egy kávézóba, pubba, teázóba, egy kávé, tea, vagy egy pohár sör még senkit nem vágott a földhöz.

De te már jártál a pasi lakásán, lehet ott is vacsorázni, 30 dkg lisztből, némi felvágottból és 10 dkg sajtból lehet negyedóra alatt készíteni egy tepsi pizzát és az egész 800Ft és még másnapra is marad.

Még ha ezt felezitek is, 400Ft-ot mindenki kibír.

Vagy csináljatok 1 fazék paprikás krumplit, tepsis krumplit, tojásos lecsót, fél kiló húsból pörköltöt (500Ft), vegyetek fél kiló (6db) fagyasztott hamburgerhúst (400Ft) és egyetek otthon hamburgert, ezekkel is jól lehet lakni, de sorolhatnám a végtelenségig. Lényeg, hogy mindketten addig nyújtózzatok, ameddig a takarótok ér! Kinek játsszátok meg a pénzes aranyifjakat, akiknél az a trendi, hogy étteremben vacsoráznak?

Rázzátok a rongyot, közben erre nektek nem telik, ezt illene tudomásul vennetek.


Vagy szakíts, ahogy már sokan mondták, ha neked ez így nem felel meg!

2017. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem bejelentenie kellett volna, hanem tiketten megbeszélitek, hogy legközelebb úgy készüljél, hogy már nem szeretné egyedül az egészet állni, vagy akkor kérdezi inkább, hogy nem szeretnél-e beszállni, hogyha hirtelen ötlettől vezérelve jön rá, hogy neked is fizetned kéne. A jön rá -t nem feleszmélként, meg ráeszmélként értem, hanem pl mint amikor rájön az 5 perc, olyan értelemben itt most. Szóval csak így rádparancsol és közli szerintem ez picit tahó sajnos. Szóval én ilyen emberrel nem akarnék már járni.
2017. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!