Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztességtelen dolognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Tisztességtelen dolognak tartják, ha az ismerkedés korai szakaszában valaki mással is flörtölget, találkozgat?

Figyelt kérdés

A magam részéről nem tartom annak. Én férfi szemmel nézve mindig azt csináltam, hogy több lánnyal is találkozgattam, aztán kiválasztottam azt, aki a legjobban bejön, illetve akivel kölcsönös a vonzalom.


Ez még azért kicsit enyhébb is volt, amit barátom csinált, ő volt, amikor egyszerre három lánnyal is járt. Igaz, ő azóta már megnősült, de a felesége nem a három lány közül került ki. :D


Visszatérve a témára, ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2015. szept. 6. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindig is úgy gondoltam,hogy ha valakinek kellek,akkor az rám összpontosítson,és mással ne enyelegjen,mert ez azt jelenti,hogy nem érdeklem igazán.Nem szeretek egy lenni a sok közül.
2015. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat!
2015. szept. 6. 13:22
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Az ismerkedés korai szakaszáról van szó.. tehát itt nincs semmi érzelem, kötődés még, csak "felmérjük a terepet" szerintem.

Miért ne lehetne? Mindenki a legjobbat akarja. Az más kérdés, hogy ha már van konkrét személy, akit kiválasztok, a többit lezárom, mert nem hülyítek senkit, és én sem szeretem, ha más teszi velem.

És még ez is a korai szakasz.. aztán vagy jól választottam, vagy nem.


33/N

2015. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom az elsohoz. Ha nekem udvarolnak ne csapja masnak a szelet

18/L

2015. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Addig, amíg tényleg korai szakaszról van szó, nincsenek érzelmek, teljesen kötetlen ismerkedés zajlik, nem merül még fel komolyan az együtt járás, akkor nem tartom tisztességtelennek.
2015. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

@13:26


Igen, alapvetően én is így gondolom.


A korai szakasz még kapcsolódik a párkeresés időszakához. Nem értek egyet azzal a filozófiával, miszerint, ha már 2 napja ismerek valakit, csak neki kötelezzem el magam, és fogadjak rögtön örök hűséget. Sok párkapcsolatban szerintem pontosan az a baj, hogy a felek semmilyen alternatívát nem látnak, így nem tudják, a jelenlegi párjuk nem is jó nekik. Csak akkor derül ki, hogy rosszul választottak, amikor mondjuk évek után bejön másvalaki a képbe. De akkor már problematikus lesz a dolog.

2015. szept. 6. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csók a vízválasztó. Addig barátok vagyunk, érdeklődünk egymás iránt. De ahogy a csókot megcsalásnak tartom, úgy egy kapcsolat kezdetének is (persze az más, ha mindkét fél számára egyértelmű, hogy a csók után egy éjszakás kapcsolat következik.), már nem vagyunk 12 évesek, amikor megkérdeztük, hogy akkor most járunk-e. Nálam ez a csóktól indul, ha kifejezetten nem beszélünk meg mást, akkor utána nálam alap, hogy csak egymással kerülünk ilyen viszonyba.
2015. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az összes partnered tudja, hogy egyszerre több vasat tartasz a tűzben, akkor nem tisztességtelen, mert nem élik bele magukat, illetve nekik is alkalmuk van másokkal is ismerkedni. Tényleg, fordítva hogy tetszik a helyzet? Mit szólsz hozzá, ha egyik-másik alakuló kapcsolatod másoknak is ugyanannyi esélyt ad, mint neked?
2015. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Az ismerkedés korai szakaszában engem se zavar, sőt szerintem természetes. Az első randi utántól viszont nem tartom ildomosnak. Ennyinek elégnek kéne lennie. hogy eldönthessük akarjuk-e komolyan folytatni.


Fordított esetben is előfordult velem. Megismertem a parkban egy srácot, elkérte az elérhetőségemet, egy héten keresztül minden nap beszéltünk, majd a randi előtti este benyögte, hogy egy másik lánnyal kezd komolyra fordulni a kapcsolata. Én megköszöntem az őszinteségét, és aznap este a buliban egy koktéllal többet ittam, de nem érezte magam átverve.


22/N

2015. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés korai szakaszában még nincs kötődés, nincs konkrét kiszemelt csak terepszemle, nem tartom tisztességtelennek, hogy ebben a szakaszban több esélyes is benne van még a kalapban, akár a férfi akár a nő részéről. Amint megvan a konkrét jelölt a sok esélyesből, és kölcsönösnek is látszik, akkor már ne legyen más a képben, de addig, míg bizonytalan, nem tragédia, ha mást is megpróbálsz megismerni.


30N

2015. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!