Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai még a csók? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még a csók? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval mult héten találkoztam egy lánnyal (itt ismerkedtem meg vele) És elhívtam egy talira amin kb másfél órát beszélgettünk és megkérdezte tőlem mit gondolok róla?. Azt mondtam hogy egy kedves aranyos vagy egyenlőre lehetünk barátok.Most héten is fogok vele "randizni" és nem tudom hogy megcsókoljam-e? (Amúgy a tali egész jól sikerült.)

2012. okt. 27. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
várj vele..ne rohand le..
2012. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csókot neki, ne tökölj. És milyen duma az hogy egyelőre lehettek barátok? Majd jól nem megy el a következő randira aztán nézhetsz.
2012. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy ha nem akarod lerohanni akkor búcsúzásnál adj neki egy arcra puszit.. :)
2012. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezt akartam én is mondani, ezeket a "lehetünk barátok" szövegeket nagyon gyorsan hagyd. :D


A második találkozón megcsókolhatod.

2012. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy kicsit korai lenne, de később nyugodtan. Csak azért, mert a lányok szeretik ha egy kicsit hódítani kell őket :)
2012. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de nyomi vagy! Először is nem azt kellett volna mondani neki hogy aranyos vagy. Aranyosak a kisbabák meg a kiskutyák! Meg hogy legyetek barátok! Ezt szakításkor szokták mondani! És le kellett volna smárolnod az első randin. Csoda ha eljön a másodikra.
2012. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én lány vagyok, de szerintem jól tetted. Az arcra, vagy a szájra puszi legyen inkább, minthogy lesmárold. Ne siesd el az egészet.
2012. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ez a csajtól függ,nekem is 2.randin törtét emg az első csók..:"),de előbb öleld meg és ha akarja akkor az látszik rajta:)
2012. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!