Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztességtelen dolognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Tisztességtelen dolognak tartják, ha az ismerkedés korai szakaszában valaki mással is flörtölget, találkozgat?

Figyelt kérdés

A magam részéről nem tartom annak. Én férfi szemmel nézve mindig azt csináltam, hogy több lánnyal is találkozgattam, aztán kiválasztottam azt, aki a legjobban bejön, illetve akivel kölcsönös a vonzalom.


Ez még azért kicsit enyhébb is volt, amit barátom csinált, ő volt, amikor egyszerre három lánnyal is járt. Igaz, ő azóta már megnősült, de a felesége nem a három lány közül került ki. :D


Visszatérve a témára, ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2015. szept. 6. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy mindenki a "legjobb" párt akarja magának, aki a legjobban passzol hozzá, akivel a legjobban azonosulni tud, akivel a legjobban megértik egymást, aki a legszimpatikusabb kívül-belül. A kezdeti ismerkedős időszakban (amíg nincs csók) engem nem zavar, ha a fiú több lánnyal is elmegy randizni, viszont ha már alakulnak a dolgok, nagyon nem tartom tisztességesnek.
2015. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként az első csók a vízválasztó, az meg nem az első randin csattan el, talán kivétel, ha olyannal randizok, akit már évek óta ismerek, és az első randi az nem azért van, hogy feltérképezzük egymást, hiszen arra már nincs szükség, hanem a randi az már a kezdet, de akit még csak alig ismerek, azzal még első randin nincs csók, így az első randi az még nem kezdete egy kapcsolatnak, az még a korai ismerkedési szakasz része.


30N

2015. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!