Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeti /ismerkedési szakaszba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeti /ismerkedési szakaszban elvárható, hogy a férfi minden nap keressen?

Figyelt kérdés
1 randin vagyunk túl miután egy ideje chateltünk. Azóta minden nap írunk legalább reggel és este. Ma elutazott munka miatt kűlföldre, és az üzenet végén annyit írt ".. pénteken..." Kicsit csalódott vagyok, hogy csak így "takába " rak.
2021. nov. 10. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem elvárható. De nyilván ez nem azt jelenti hogy elég ha 2 naponta ír


De amugy nem muszáj a férfinek írnia minden nap, van másik resztvevője is a beszélgetésnek😉

2021. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen van, de mivel ő az írta, hogy .. "pénteken.. " gondolom tőlem sem vár üzenetet. Ha írok neki, és megmondom, hogy nekem igenis fontos, hogy minden nap legyen rám 5 másodperce, leír hisztisnek. Ha semmit nem mondok, azt hiszi majd hogy mindent elfogadok és ő diktálja a tempót ahogy neki épp megfelel... Szóval...
2021. nov. 10. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elejen azzal kellett volna kezdened, hogy szamodra fontos a napi szintu kapcsolattartas, amit ha o nem tud felvallalni, akkor inkabb ne is menjetek bele. Akkor nem fognak ilyen meglepetesek erni.
2021. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

nem elvárható, hanem alap


F

2021. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ennek szerintem abszolút nem elvárásnak kell lennie, hanem természetesen, szívből jövő dolognak. Ha ő most ennyit tud vagy szeretne kommunikálni, téged pedig érdekel az illető, akkor hagyj neki időt, hogy kialakuljon a kötődés és a sűrűbb kapcsolattartás. Az is lehet, hogy most éppen elfoglaltabb lesz, viszont pénteken már ráér. Ez belefér egy kibontakozó kapcsolatban, úgy gondolom.
2021. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy megvárom amíg jelentkezik, és kedvesen leírom /elmondom neki hogy nekem az a minimum hogy minden nap legalább egy üzenetet kapjak és ne legyek szünetbe rakva, mert ezt én nem tudom értékelni még egy kapcsolat legelején sem. Ha tényleg érdeklem változtat, ha nem, akkor ebben ennyi volt
2021. nov. 10. 23:09
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem akkor is tudsz írni neki, ha jelzed, hogy választ nem vársz péntekig, de szeretnéd elmesélni mi történt, aztán esetleg lepjen meg ahogy hazaért és újra találkoztok.

Hogy elvárt-e? Hát az tőled függ. Elvárod? Én ismerkedek egy olyan lánnyal, aki nem aktív éjjel-nappal, és ez így nekem teljesen megfelel, nem akarok jövő héten házasodni, és elfogadom, hogy neki is, nekem is van dolgunk, és ha majd jobban megismerjük egymást, esetleg közelebb kerülünk egymáshoz vagy találkozunk, akkor szívesenneb, többet tudunk beszélgetni.

Szerintem túl sokat gondolsz bele ebbe, hogy kinek mit kell csinálni és mi lesz ha ő vagy te így vagy úgy teszel vagy nemteszel. Csináljátok azt, amit kedvesnek tartottok számotokra, és kiderül, van-e közös jövőtök.

2021. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Számomra is fontos a napi szintű kommunikáció . Csak pár mondat, vagy este egy picit hosszabb beszélgetés. Én is hasonló cipőben járok , egy komoly kapcsolat után regisztráltam tinderre, hogy picit kikapcsoljon az agyam. Intenzíven elkezdtem beszélgetni egy sráccal , találkoztunk. Jól éreztük magukat és utána mondta a srác , hogy ő akkor letörli a tindert . Akkor én is így tettem. Viszont ezek után lassan csökkentek a beszélgetések, én jeleztem felé, hogy én örülnék a több beszélgetésnek.( Addig én is ugyan úgy kerestem, mint ő .)

Mert számomra ez fontos, alap dolog. Nekem is van életem és nem logók a telefonon éjjel-nappal , viszont napi pár perc ideje mindenkinek van erre. Szóval azóta csak a srác keres, ezekből vannak beszélgetések, telefonált is már . Adok neki időt , mert tudom, hogy elég magába forduló és elmondása alapján velem már sokat kommunikál.

2021. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy gondolom, hogy megvárom amíg jelentkezik, és kedvesen leírom /elmondom neki hogy nekem az a minimum hogy minden nap legalább egy üzenetet kapjak és ne legyek szünetbe rakva, mert ezt én nem tudom értékelni még egy kapcsolat legelején sem."

Ezt most is megírhaod neki, mindkettőtöknek tisztában kell lennie a másik alap elvárásaival.

2021. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ez a FB, messengeres nemzedék, komolyan sajnállak benneteket! Én már 40 vagyok, de nem volt ilyen bajom. Randiztunk, megbeszéltük, hogy 3 nap múlva ismét randizunk, és addig meg éltem az életemet, dolgoztam, találkoztam a barátaimmal stb. Most meg ilyeneket lesnek a fiatalok, hogy jaj, hát belépett a messengerbe, mert láttam, hogy zöld, és nem írt nekem, vajon miért? Meg akkor biztos másik lánnyal chattel. Szerintem ez beteg.

Van saját élete annak az embernek, ha nem ír, hát nem ír. Majd találkoztok.

Engem személy szerint pont az elején zavart volna, ha napi szinten zaklat valaki.

2021. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!