Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt önálló embereknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt önálló embereknél mennyire elvárható, hogy fizessen mindig a férfi egy kávézóban vagy presszóban?

Figyelt kérdés
4 éve leszek együtt a párommal, és ritkán fizet mindent. Általában felesben szoktuk fizetni. Ritkán én is meghívom őt. A családom szerint neki kellene fizetni mindent, mert férfi.

2023. jan. 10. 07:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

En nem jarnek olyannal aki nem fizet. Ha sajnalja ram akkor elottem nem ffi bocs.

Nalam az ontetlenseg az ami igazan ferfias es ffinál.

Nem tudok vonzodni vkihez aki nem onzetlen, nem gálank.

Minél onzetlenebb egy ffi annal vonzóbb és sexibb.

34vagyok, igen jó párkapcsolataim voltak, a mostani igen jószívű es nagyon tisztelem szeretem es mindent megteszek érte 💖

2023. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Igaz, olyan korokben mozgok ajolza csajok is nagyonjoszivuek.

A baratnoimnel mindig azon"vitatkozunk" ki fizessen.

2023. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

12-ahol

11- egy ffinál

Bocsi az elirásért

2023. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a nemeknek ahhoz, hogy ki fizet? Ez egy maradi régi felfogásból származik, amikor még megszokott volt, hogy a férfi eltartja a nőt, a nő meg az otthoni munká lájta el. Ha nálatok ez a helyzet, oké. Ellenben ha van munkád, amivel pénzt keresel, akkor ugyanannyi alapon fizethetsz te is mindent, mint ő... ezért teljesen logikus, hogy közösen fizetitek a dolgokat.


Nyilván ha 3x annyit keres, vagy ha néha elvisz vacsorázni különleges alkalmakkor, az más kérdés.

2023. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%

11:

Ha olyan gazdag lennék, mint amilyen nem vagyok, akkor SE fizetnék egy nőnek mindent. Manapság, amikor a nők sokszor többet keresnek a férfinél, miért is kellene mindig a férfinak állnia a számlát? Egy kialakuló kapcsolatban teljesen normális, ha az első néhány randin fizetem a bambit, sütikét. De amikor már egy hónapja együtt vagyunk, akkor nyugodtan kifizetheti a menyecske az éttermi vacsora rá eső részét, mert nem attól lesz úri hölgy, hogy minden közös programot a gáláns férfi finanszíroz. Annak a nőnek ez evidens, aki megdolgozik a pénzéért. Aki csak csípőtől lefelé dolgozik a pénzért, annak nem feltétlenül. Más volt a helyzet 100 éve, amikor még eltartották a nőket, ha dolgoztak is valahol, igen keveset kerestek. Az a világ már elmúlt.

2023. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!