Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne megkörnyékezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megkörnyékezni, felnőtt férfi módjára?

Figyelt kérdés

Tetszik egy nő, de semmi ötletem sincs, hogyan tudnék vele megismerkedni. Volt már barátnőm, de soha nem voltam egy csajozógép. Semmi épkézláb elképzelésem sincs, ami elég férfias is.

Azt tudom, hogy hol dolgozik, Facebookon már bejelöltem ismerősnek, azon elv mentén, hogy ha el sem fogad, akkor nincs min agyalni sem.

A dolgot csak nehezíti, hogy én 26 vagyok, ő 28-29. Lehet startból nem is kezdene fiatalabbal...



júl. 30. 15:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha felnőtt férfi módjára akarod megkörnyékezni, akkor vállald fel, hogy elutasítás is lehet belőle. Mellesleg még akkor sincs veszve minden.

Szerinted te vagy az első pasi, aki random bejelölte?

És nem tudja, hogy mit akarsz?


Legyél férfi, mondd meg neki, hogy azért jelölted be, hogy lásd a kapcsolati státuszát.

júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Csak ismeritek már egymást valahonnan, ha visszajelölt. Valami téma, amiről korábban beszéltetek? Vagy megkérdezed, mikor dolgozik, várhatod-e munka után?

Indulj már neki valahogyan, ne kéresd magad.

júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem kéretem, én is neki szeretnék veselkedni, csak nem tudom mit gondolhat: hogy kap minden nap 20 ilyen üzenetet és már unja, vagy ez neki túl személytelen, ettől kreatívabbat vár el, vagy mindegy csak lépjen valaki, aki neki is tetszik... Nem tudni.

Látásból talán ismer, mert már voltam egyszer-kétszer abban az üzletben ahol dolgozik, ott beszéltünk pár szót, de semmi személyeset.

júl. 30. 19:11
 14/23 anonim ***** válasza:

Én pont örülnék, ha csak úgy rámírsz. Azért van. Ha ő nem örül, szólni fog.


Vigyél bele humort, csinálj úgy, mintha rég ismernétek egymást. Nem emlékszel, hogyan issza a kávéját. Egy cukorral, kettővel? Cukor nélkül? Vinnél neki minden variációval, de nincs annyi kezed. Plusz a tej!

júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Velem eljött a csaj akihez odamentem boltban
júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a kiszemeltet, beszélgettünk, megbeszéltük, hogy hétvégén találkozunk!
júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mivel te nem vagy felnőtt férfi hanem csak ijedős kisfiú inkább hagyjad.
júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbsév a gond, hanem a határozatlanság. Mindenki tud izgulni, mégis felhívja, ráír. Kell vagy nem?
júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
De az nem túl gáz ráírni ismerkedési szándékkal?!
júl. 30. 21:11
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Ismerkedni akarsz vele!
júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!