Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a jó megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a jó megoldás? (felnőtt társkeresés).

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves barátom. Nem tökéletes (ki az?), szerinte "ronda", szerintem nincs vele probléma, nem lehet mindenki Adonisz. Van egy csomó pozitív tulajdonsága (amiket figyelmen kívül hagy, ha saját magáról van szó), tehetséges festő, intelligens, jókat lehet vele dumálni, önzetlen, jó szívű.

A nőknél viszont nem talál viszonzást az érzelmeire.


Hol saját magát "hibáztatja", mert nem szép, hol a nők igényeit, elvárásait gondolja túl magasnak.


Szerintem könnyebb dolga lenne, ha olyan közegben keresne társat, ahol alapból van közös téma, közös érdeklődés. (hajlamos a saját kényelmét minden téren a másik kedvéért háttérbe szorítani).


A szerelemre, mint érzésre vágyik, amit viszonoznak felé. A viszonzatlanokban kissé megkeseredett.


Szerinte teljesen reménytelen a helyzet, szerintem ha elfogadná végre önmagát, nagyobb magabiztossággal több esélye lenne.


Tudnátok valami hasznos tanácsot adni ez ügyben?



júl. 24. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ez jó.🙆

Hasonlít rám az illető. Remélem nem rólam van szó😅🤣

Mondjuk én nem abban látom a problémám hogy "ronda" vagyok. Nekem a kommunikáció, és a nők "becserkészése" nem megy, ezért vagyok sikertelen.


Jól látod a megoldást szerintem!

Én is arra jutottam hogy olyan közegben kell ismerkedni ahol otthonosan mozgom.

Az nem működik ha még a környezet és a szituáció is feszélyez, és még a hölgyre is figyelnem kellene.

Így végre sikerült pár randit összehozni, bár még a happy end az várat magára. De még ez is haladás a 0 randihoz képest.


Mindenképp ezt tanácsold neki, hogy olyan helyen ismerkedjen ahol jól érzi magát, ahol kötetlenűl, nem ismerkedési drukkal beszélgethet, ismerkedhet a nőkkel.

júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Hacsak nincs irritálóan optimista barátod, akkor nem valószínű :)


Drukkolok mindkettőtöknek! :)


Köszi a választ! :)

júl. 24. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Valamiért olyan érzésem van, hogy te vagy az, aki az ilyen jellegű kérdéseket ki szokta irkálni és most a változatosság kedvéért úgy állítod be, mintha másról lenne szó, miközben magadról írsz ismét.
júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Nem néztem még a témában sem kérdést, nemhogy magamról irkáljak.

Ha megkérlek linkelsz egyet, hogy mire gondolsz?

júl. 24. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Az életkora sem lényegtelen infó. Helyileg hol lakik? Húsztól a harmincas éveiig van a legjobb esélye pártalálásra, de sokfelé kell ismerkedni. Egyetemi, főiskolai bulik, fesztiválok, koncertek, színházi rendezvények, klubok, minden, ami a kultúra körül forog. Aztán lefelé is nézelődhet, disco, kocsma, stb.

Önbizalom annyi kell minimum szerintem, hogy ha megtetszik neki valaki, akkor bátran merjen kezdeményezni.

júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hol saját magát "hibáztatja", mert nem szép, hol a nők igényeit, elvárásait gondolja túl magasnak."


Na, akkor meg is van a probléma, változtasson ezeken ahogy tud. Milyen magas egyébként?

júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont azt is el kell fogadni, hogy nem mindenkinek jut nő. Illetve ha ő nem néz ki megfelelően, akkor keressen olyat, aki neki megfelelő. Nem olyan nehéz az.
júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!