Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismeretlenül elkezdtem beszélgetni, nagyon egymásra találtunk. Viszont messze vagyunk egymástól, más országban élünk. Ezért bonyolult a helyzetünk mert nem tudunk kedvünkre ugrálni ilyen távból, munkahelyet lakóhelyet mindent tekintve. Így már kb féléve tart a dolog.

Elmondta nekem, hogy ő nem tud eljönni hozzám, főleg hogy korábban ő már sok hibát elkövetett a legutóbbi kapcsolatánál ilyen téren ezért már nem menne el megint egy nőhöz. Nem áll úgy anyagilag sem, a munkahelye is odaköti stb.

Tehát tőlem várja hogy én menjek, egész beszélgetésünk alatt rajtam vezette le azt hogy nem tudunk találkozni mert mikor megyek már hozzá, holott ő is benne van ebben a sztoriban, nem csak rajtam múlik a találkozás.

Ráadásul nekem sincs most keretem rá hogy elmenjek. Arra gondoltam hogy kölcsönkérek valakitől és ha meglesz rá a pénzem elmegyek hozzá. Ő elmondása szerint nagyon komolyan gondolja velem, vár nagyon a családjával együtt. És igazából nekem jobb esélyem is lenne ott náluk mintha ő jönne el hozzám.

De azért ez mégiscsak nagy dolog nekivágni a nagyvilágnak egyedül nőként. Lehet nem lenne semmi baj minden jól alakulna, de az is benne van hogy mivan ha nem.. Ha valami nem passzol hogy jövök haza egyből.

Mostohaanyum erre azt mondta hogy hát ha nagyon szerelmes vagy menjél, ő ha tényleg nagyon szerelmes lenne biztos menne.

Ti mit gondoltok erről?



aug. 1. 21:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"Válaszolt még rá aminek annyi volt a lényege hogy hagyjuk az egészet maradjak abban a rossz helyzetben amiben vagyok, ő nem fog könyörögni hogy beletegyen engem a jóba és letiltott."


Milyen jóba akart volna téged beletenni, amikor még egy szaros repülöjegyre sincs pénze abban a nagy jólétben?

Elárulod végre melyik országról van szó?

aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írja meg, mert már így is gáz ez az egész és hát elég valószínű hogy nem európai a srác.
aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Nem kamuprofil volt, ez biztos. Szóval tényleg úgy lehet vele hogy elege van az egész ismerkedés témából. De ő nem így fogja fel mint mi, hát ha annyira akart volna akkor mindent elkövet hogy velem lehessen de ez benne nem volt meg. Nagyon fáj hogy nem volt hajlandó tenni értem és inkább hagyott.

Németországról van szó tehát európai, azért nem válaszoltam erre külön mert elsiklottam emellett, inkább a többi dolgot emeltem ki.

Ő tényleg nem átverni akart amúgy, tényleges meggyőződéssel komolyan gondolta azokat amiket mondott, de ez nem normális felfogás. Egy szikrányi megértés nem volt benne felém. Úgy másabb is lett volna ha tényleg megérdemli azt hogy kimenjek hozzá, de nem úgy viselkedett. Ha megértő lett volna mindig mindenben, megnyugtatott volna hogy semmi baj nem lesz ne aggódjak ő ott lesz, meg férfi módjára ragszkodott volna hozzá hogy kifizeti a repülőjegyem hiába nem akartam volna elfogadni nem hagyta volna annyiban de ő beletörődött és visszaélt vele úgymond hogy én nem vagyok a többi nő aki csak a pénzre megy, mások még akkor is kifizettették volna vele ha amúgy megtehetnék hogy kimennek, de én nem tudnék olyan lenni. Meg szépen beszélt volna velem, úgy viselkedett volna mint aki tényleg nagyon vár engem és biztonságban érezhetném magam hogy örülne nekem meg aggódna is értem végig hogy vigyázzak magadra nagyon stb de ez nála nem volt meg. Pedig úgy még azt mondom oké kimentem volna ha ilyen törődő lett volna velem.

Tudom hogy egy paraszt, de akkor is rosszul érzem magam miatta, nem tud érdekelni senki más mióta vele elkezdtem beszélni. Nem tehetek róla. Istenem..

Arra meg hogy nekem szakember kéne annyit tudok mondani hogy valóban szükségem lenne rá amúgy mert önbizalomhiányos vagyok meg néha nagy hülyeségeket tudok a fejembe venni, hajlamos vagyok rá hogy megtud vezetni aki akar. Van önbecsülésem attól, tisztában vagyok magammal meg az értékeimmel de akit megkedvelek akkor elég könnyen félre tudom tenni. De ezeket én is tudom amiket mondtok meg valószínűleg én is hasonló tanácsokat adnék másnak, de rájöttem hogy teljesen más kívülállóként tanácsot adni vagy rendesen benne lenni a helyzetben mert akkor kicsit elvakítanak az érzések.

aug. 3. 23:27
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Németországból autóval is ide lehet jönni. Ez a férfi még Ausztriáig se akart eljönni. 1 napot nem tudott intézni a találkozóra. Meg, hogy kötött munkahelye van, hát nekem is, mégis össze tudtam hozni, hogy találkozzam azzal, aki érdekelt. Amúgy meg, ha ennyit dolgozik, akkor hogy találkozott veled volna?
aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Németországba még a busz is kivisz meg a vonat is.

Én Ausztriában élek, de ha nem lenne pár száz euróm repülőjegyre, amikor olyan komoly munkám van, ahonnan egyetlen napra sem tudok elszabadulni, akkor azért igen erősen elgondolkodnék, hogy mit is keresek én itt, mert ilyen szarul Magyarországon is simán lehet élni. Istenem de szánalmas ez a gyökér.

aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!