Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismeretlenül elkezdtem beszélgetni, nagyon egymásra találtunk. Viszont messze vagyunk egymástól, más országban élünk. Ezért bonyolult a helyzetünk mert nem tudunk kedvünkre ugrálni ilyen távból, munkahelyet lakóhelyet mindent tekintve. Így már kb féléve tart a dolog.

Elmondta nekem, hogy ő nem tud eljönni hozzám, főleg hogy korábban ő már sok hibát elkövetett a legutóbbi kapcsolatánál ilyen téren ezért már nem menne el megint egy nőhöz. Nem áll úgy anyagilag sem, a munkahelye is odaköti stb.

Tehát tőlem várja hogy én menjek, egész beszélgetésünk alatt rajtam vezette le azt hogy nem tudunk találkozni mert mikor megyek már hozzá, holott ő is benne van ebben a sztoriban, nem csak rajtam múlik a találkozás.

Ráadásul nekem sincs most keretem rá hogy elmenjek. Arra gondoltam hogy kölcsönkérek valakitől és ha meglesz rá a pénzem elmegyek hozzá. Ő elmondása szerint nagyon komolyan gondolja velem, vár nagyon a családjával együtt. És igazából nekem jobb esélyem is lenne ott náluk mintha ő jönne el hozzám.

De azért ez mégiscsak nagy dolog nekivágni a nagyvilágnak egyedül nőként. Lehet nem lenne semmi baj minden jól alakulna, de az is benne van hogy mivan ha nem.. Ha valami nem passzol hogy jövök haza egyből.

Mostohaanyum erre azt mondta hogy hát ha nagyon szerelmes vagy menjél, ő ha tényleg nagyon szerelmes lenne biztos menne.

Ti mit gondoltok erről?



aug. 1. 21:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy hiábavaló lenne a tali ha ő jönne ha te mennél ugyanis messze laktok egymástól és nem működne a távkapcsolat sem anyagilag, sem érzelmileg. Elmesélte, hogy már pórul járt és most azért tőled VÁRJA EL, hogy utazz el hozzá mintha te tehetnél arról, hogy vele mi történt. Nem bízik benned és még nagyravágyó is. Mit akarsz ilyen seggdugasztól, van eszed? Akkor használd és inkább tiltás, törlés.
aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ott fura a dolog, hogy nagyon vár a családjával együtt. Jó még nem sült ki abból, ha valaki így családostul akarja az első találkozót.

Találkozzatok valahol félúton inkább.

aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondta nekem, hogy ő nem tud eljönni hozzám, főleg hogy korábban ő már sok hibát elkövetett a legutóbbi kapcsolatánál ilyen téren ezért már nem menne el megint egy nőhöz. Nem áll úgy anyagilag sem, a munkahelye is odaköti stb."


Nem tud eljönni hozzám = nem akar eljönni hozzád


Sok hibát elkövetett a legutóbbi kapcsolatánál: és ehhez neked mi közöd? Az ö dolga, tanuljon belöle és legközelebb csinálja jobban. De nem az a megoldás, hogy rajtad veri le a saját kudarcát. Nem te tehetsz róla, hogy ö hülyeségeket csinált.


Nem menne el megint egy nöhöz: nem is kell, maradjon csak otthon, te meg keress egy normális pasit, aki nem várja el, hogy a nö udvaroljon neki.


Kölcsönkérnél valakitöl és kimennél egy idegen országba egy ilyen f.sz miatt? Azon elgondolkodtál már, hogy ö miért nem kér kölcsön és miért nem tesz egyetlen lépést sem feléd?

A mostohaanyádnak is elment az esze teljesen. Mit csinálsz, ha teljesen más fog ott várni, mit amit a rózsaszín szemüvegeden keresztül érzékelsz?


Én ezt a faszit hagynám a francba, két lépést sem érdemel.


Ebben a szituációban legalább azt elvárnám, hogy felajánlja, hogy félúton találkoztok és megismeritek egymást. De nem, te adj 100%-ot, ö meg semmit.


Nekem nem is lenne kérdés, hogy nem megyek sehova, de még ki is ábrándulnék belöle, ha ilyen szöveget lenyomna, hogy én menjek hozzá, mert ö még egyszer nem megy el egy nöhöz.

aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

De ezt úgy gondoltuk hogyha ott lennék vele és tényleg minden jól menne akkor nem húznánk halasztanánk tovább a dolgokat hogy találkozgatunk meg távkapcsolat stb hanem egyből haladnánk a közös élettel hisz mindkettőnknek komoly szándékai vannak. Az meg, hogy ő nem jön, inkább azért van mert nem akarja elb@ni magától a munkahelyét, meg tényleg nem nagyon tud mozdulni onnan.

Viszont megértem amit mondasz és valahol én is tudom és érzem hogy ő nem igazán korrekt és megértő velem szemben. Nekem sincs pénzem, mástól kell kölcsönkérnem azért hogy ki tudjak menni. Nekem is voltak rossz tapasztalataim már régen srácokkal, féltenek otthon meg nő is vagyok ugye. Hiába mondtam el ezeket már neki, nem megértő velem, csak a saját oldalát nézi most legalábbis.

De lehet úgy van vele hogy ez ilyen próba úgymond, mert minden más nő nagyra tartja magát úgy van vele biztos nem megyek ki, meg semmi erőfeszítést nem tesznek egy kapcsolatba csak mindent a férfitól várnak. És lehet úgy gondolkodik hogy na ha ezt megteszi utána mindent megérdemel, a nőkbe vetett bizalma is helyreállna ettől az én irányomba.

Ismerek olyan párt, ahol ugyanígy indult a kapcsolat és a nő ment ki a férfihez, évek óta együtt vannak mai napig. Tehát nem lehetetlen az, hogy jól alakulna.

aug. 1. 21:40
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én se mennék hozzá még akkor se ha milliót küldene a bankszámlámra. Ki akar használni, ennyi. Te dolgod mit csinálsz, de szerintem marhára buta leszel ha találkozol vele és ez független attól, hogy félúton, nálad vagy nála. Téged büntet mert a volt kapcsolata, ismerkedése nem jött össze.

Ilyen köcsögre nem kéne pazarolni se az időd, se a pénzed, se az érzéseid.

aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nőként ne utazz el egy vadidegen pasihoz, egy vadidegen országba. Ha akarna eljönne ő, a többi csak kifogás. Férfiként azért biztonságosabb utazgatni.

Hány évesek vagytok?

aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

"De lehet úgy van vele hogy ez ilyen próba úgymond, mert minden más nő nagyra tartja magát úgy van vele biztos nem megyek ki, meg semmi erőfeszítést nem tesznek egy kapcsolatba csak mindent a férfitól várnak."


Ez most komoly? Ilyen bocsánat f@szságokkal hitegeted magad, vagy ő mondott ilyeneket? Bakker a nő ha érdekli a férfi ugyanúgy beletesz a kapcsolatba mint a férfi ha kíváncsi a nőre!


Ez a (kis)fiú nem a herceged hanem a békád.


A nő attól nem tartja magát nagyra ha nem megy ki idegen országba, vagy idegen városba főleg úgy, hogy még pénze se van rá. Egyszerűen nem megy és kész és magasról tesz a lusta, kényelmes faszira aki arra se hajlandó, hogy megadja a módját az első randinak 6 hónap után.


"Tehát tőlem várja hogy én menjek, egész beszélgetésünk alatt rajtam vezette le azt hogy nem tudunk találkozni mert mikor megyek már hozzá, holott ő is benne van ebben a sztoriban, nem csak rajtam múlik a találkozás."


Ezt te magad írtad, senki nem írta le helyetted és mégis ki akarsz hozzá menni? Nem vagy normális akkor. Egy szemernyi önbecsülésed se van sajnos.


Amúgy mi az, hogy vár a családja? Nekik mi a bigyó közük van hozzád? Nem kéne inkább csak kettesben találkozni nyilvános helyen nappal? Nem elég, hogy stresszelnél miatta még az anyja miatt is stresszelj, vagy mi a szösz?


"De ezt úgy gondoltuk hogyha ott lennék vele és tényleg minden jól menne akkor nem húznánk halasztanánk tovább a dolgokat hogy találkozgatunk meg távkapcsolat stb hanem egyből haladnánk a közös élettel hisz mindkettőnknek komoly szándékai vannak. Az meg, hogy ő nem jön, inkább azért van mert nem akarja elb@ni magától a munkahelyét, meg tényleg nem nagyon tud mozdulni onnan."


Aha, szóval mivel munkahelye van azért nem tud hozzád elmenni, vagy legalább félúton találkozni, de még egy fityinget se küldeni, hogy ne kelljen annyit pénzt kölcsönkérni, értem. De amikor ott leszel hirtelen már lesz rád ideje és "terülj, terülj asztalkám" érvénybe fog lépni. Az anyja majd főz baba levest amitől fingozni fogtok egész éjjel még szex közben is, de nem baj mert ő komolyan gondolja veled.

Annyira, hogy te neked kéne elhagyni a lakhelyed, munkahelyed és hozzájuk költözni. Viszont mivel ő igazi munkásgyerek nem lesz rád ideje, aztán fáradt lesz. Te majd nem találsz munkát, vagy munka után az ancijának segítesz főzni, illetve rád marad mert igazi tündérke leszel hiszen meg kell tartani a pasikát mindenáron ha már egyszer feláldozol érte, nemde?

Az anyja, családja majd mindenbe beleüti az orrát és parancsolgatni fognak, de nem az gond elvégre a faszika farka gyémántból van. Ugye?



Tök komolyan kérdezem:


Magadnál vagy? Látott már pszichológus? Nem? Rád férne és el kéne felejteni ezt a haszontalan, semmirekellő pöcsöt örökre!

aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint ö 7 napból 7-et dolgozik? Hogy egyetlen napja sincs arra, hogy eljöjjön onnan?


"De lehet úgy van vele hogy ez ilyen próba úgymond, mert minden más nő nagyra tartja magát úgy van vele biztos nem megyek ki, meg semmi erőfeszítést nem tesznek egy kapcsolatba csak mindent a férfitól várnak."


Amit te próbának nevezel, az játszmázás. Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy ott majd jól megveregeti a válladat, mert kimentél hozzá és nem olyan vagy, mint a többi lány.


Meg semmi eröfeszítést nem tesznek a kapcsolatba: miért, ez a k.csög mennyi eröfeszítést tesz bele?


Ha ezt megteszi utána mindent megérdemel: inkább az ellenkezöje lesz igaz. Ha ezt megteszed, akkor látni fogja, hogy veled mindent meg lehet tenni. Ennek megfelelöen is fog majd viselkedni veled, ne hidd, hogy aztán majd a tenyerén hordoz. Mindent meg fog engedni magának veled szemben, mert látja, hogy semmire nem tartod magad, egy szavára loholsz utána.


Kérdezö magyarázhatod ezt bárhogy, ez a szituáció és a faszi gondolkodása sehogy nem lesz elfogadható.


Azt meg hogyan is gondoltad, hogy egyböl haladnátok is a közös élettel???? Nem is ismered!!!! Úgy gondoltad, hogy meglátod, tetszik, és akkor be is költözöl a gyerekszobába hozzá? Ha ez komoly, akkor nálad sincs minden rendben.

aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Melyik országról van szó?
aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

22 évesek vagyunk

Hiába mondtam már neki ezeket amiket most ti is.

Egyébként tényleg komolyan gondolja velem, már a családjának is szólt hogy menni fogok hozzájuk, várja hogy vele legyek meg bemutasson stb.

Ők meg úgy reagáltak hogy nem hiszik el hogy én megyek. Ha meg nem jönne össze ez az egész és nem mennék el akkor azt fogja levonni hogy én komolytalan vagyok nem egy komoly nő, mindig azt mondja hogy én rosszul gondolkodok baj van a felfogásommal. Meg hogy ha ez nem valósul meg velem akkor hanyagolni fogja az egész kapcsolati témát évekig mert nincs kedve a komolytalan nőkhöz, nem lehet haladni senkivel meg ilyenek.

Pedig tudom mit mondana erre mindenki aki a környezetemben van ha megemlíteném hogy ki akarok menni ehhez a sráchoz, akkor nyilván nem én vagyok az aki rosszul gondolkodik. Ezért is inkább nem is hozom ezt fel senkinek. Csak valahogy próbálok abban bízni hogy jó lesz minden.

De mi van akkor ha mondjuk elmegyek repülővel és hiába az lenne megbeszélve hogy oda legalább kijön értem, de valami folytán mégse jönne… Benyögne valamit hogy nem jó a kocsi vagy akármi. És azt várná hogy még onnan is mondjuk én taxizzak vagy valami. Sajnos azt is ki lehetne nézni ezek alapján. Ott azonnal elkapna az ideg az biztos.

De lehet csak túlgondolom és nem lenne semmi baj, nem tudom.

aug. 1. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!