Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismeretlenül elkezdtem beszélgetni, nagyon egymásra találtunk. Viszont messze vagyunk egymástól, más országban élünk. Ezért bonyolult a helyzetünk mert nem tudunk kedvünkre ugrálni ilyen távból, munkahelyet lakóhelyet mindent tekintve. Így már kb féléve tart a dolog.

Elmondta nekem, hogy ő nem tud eljönni hozzám, főleg hogy korábban ő már sok hibát elkövetett a legutóbbi kapcsolatánál ilyen téren ezért már nem menne el megint egy nőhöz. Nem áll úgy anyagilag sem, a munkahelye is odaköti stb.

Tehát tőlem várja hogy én menjek, egész beszélgetésünk alatt rajtam vezette le azt hogy nem tudunk találkozni mert mikor megyek már hozzá, holott ő is benne van ebben a sztoriban, nem csak rajtam múlik a találkozás.

Ráadásul nekem sincs most keretem rá hogy elmenjek. Arra gondoltam hogy kölcsönkérek valakitől és ha meglesz rá a pénzem elmegyek hozzá. Ő elmondása szerint nagyon komolyan gondolja velem, vár nagyon a családjával együtt. És igazából nekem jobb esélyem is lenne ott náluk mintha ő jönne el hozzám.

De azért ez mégiscsak nagy dolog nekivágni a nagyvilágnak egyedül nőként. Lehet nem lenne semmi baj minden jól alakulna, de az is benne van hogy mivan ha nem.. Ha valami nem passzol hogy jövök haza egyből.

Mostohaanyum erre azt mondta hogy hát ha nagyon szerelmes vagy menjél, ő ha tényleg nagyon szerelmes lenne biztos menne.

Ti mit gondoltok erről?



aug. 1. 21:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

9 ott a pont. Ez az egyik fő kérdés.

A másik hogy a partnered egyáltalán nem korrekt.

Ezt azért gondold végig... Én így tuti nem mennék férfiként sem.

Én az asszonyt 1200km-ről hoztam haza. Kimentem, utána ő haza jött, majd megint kimentem, majd megint hazajött. Pár ilyen kör után haza költözött hozzám.

7éve, 2 gyerkőc. :)

aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy hibás a kérdező! Normális nő már rég tökön rúgta volna a semmirevaló frátert.


Még, hogy a nő nem tesz bele semmit a kapcsolatba mert nem megy idegen országba... AGYRÉM!


A "drága szerelmed" még a WC-be is be fogja tenni a fejed, a WC-kagylót fogod sikálni az arcoddal ha nem fejezed be a hülye álmodozást!


Még azt se tudod, hogy egyáltalán az anyjával él-e, lehet valami nemhelyes, vagy strici aztán ott találod magad a sarkon a többi prostituált között és se útleveled, se pénzed mert elszedi. Vagy megölhet. Tényleg bármi történhet.


Szerinted mi a f@szért írkál veled más országból, a két szép szemedért? Haha! Azért mert nem tud magának közelebb fogni nőt.

És te is ezek szerint azért vele.


De az qrva nagy 🚩🚩🚩, hogy még neked kéne hozzá menni és még ott is aludni.

Nah és ha nem ájul el tőled? Akkor mehetsz haza még aznap.


Le se szar téged, egyáltalán nem félt, hogy akármi történhet veled utazás közben, nem érdekli honnan szeded össze a zsozsót és te hozzá akarsz kimenni mert azt hiszed mert igazi szerelem van köztetek.


Menj csak, majd várom a híreket, lehet benne leszel, hogy feldaraboltak, vagy eltűntél. Írd le mikor mész hozzá, hagyj tudjam mikor beszélnek rólad.

aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tud jönni, de már elsőre bemutatna a családnak. Csak nem arab vagy hasonló?
aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, minden szóval egyetértek amúgy.

De én ezeket mind felhoztam neki és ki volt akadva mindenen, meg ugye én gondolkodok rosszul mikor ez így lenne normális.

Csak az zavar legjobban az egészben, hogy engem állít be hülyének ezek miatt. Meg ha majd megmondom hogy én nem megyek akkor az lesz hogy na csak neki lett igaza, én is olyan komolytalan balf@sz nő vagyok mint a többi. Magát emeli fel hogy az a helyes ahogy ő fogja fel a dolgokat közben meg k@ra nem.

aug. 1. 22:36
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

#10 sajnos túl sok a rossz tapasztalat. Ahol ennyire ujjong az egêsz család egy nagyon messziről jött emberért, ott valójában rohadt hamar be kell házasodni a családba, az életedet leszívnák, együtt kéne élnetek 8-an egy házban, te meg szüld az unokákat nekik. Elképzelhető, hogy a pici fiukat nem engedik el ekkora távra. Tipikus.


Amiket írsz, hogy miket mondd, azok alapján meg egy manipulátor. Próbálja magát sajnáltatni.

aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
14# És kit érdekel mit gondol majd utána rólad? Ő se tenne érted egy lépést se. Nem is ismered ezt az embert, ki tudja milyen is valójában. Én semmi szín alatt nem utaznék el hozzá.
aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
90%

100%, hogy valamilyen nőgyűlölő állat és még mellé NÁRCISZTIKUS is! Már most manipulál, nem veszed észre??? Látja, hogy te rád hatnak és ki is használja.

TILTSD LE A FRANCBA!!!

aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az zavar legjobban az egészben, hogy engem állít be hülyének ezek miatt. Meg ha majd megmondom hogy én nem megyek akkor az lesz hogy na csak neki lett igaza, én is olyan komolytalan balf@sz nő vagyok mint a többi."


Hülyének nevez, a többi nőt lebalf@szkodja mert nem mentek el hozzá és hozzájuk sorolna.


Remélem trollkérdés és nincs olyan naiv lány aki képes lenne kimenni hozzá.


Én még azt is kétlem, hogy kitette a lábát otthonról nők miatt, inkább csak elvárja, hogy házhoz menjenek hozzá és még a kisujját se kelljen mozdítani.

Legyen már agyad. Szó nélkül tiltsd le mindenhonnan és soha az életben ne ismerkedj senkivel tovább mint 1 hónap. Ha nem hajlandó randizni akkor szard le majd más fog.

aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

A múltkor felhoztam ezt a dolgot apának és ő is ugyanezeket mondta. Egyből az ördögöt festette a falra de hát teljesen érthető, meg nyilván félti a lányát főleg meg egy ilyen kockázatos helyzetben.

De olyan rossz így ezekbe belegondolni. Mert tényleg nagyon őszintének tűnik egész idő alatt az volt és nem azért mondom ezt mert naiv lennék vagy álomvilágban élek, de valóban úgy nézett ki mindig az egész. Rengeteget telefonáltunk, beszéltem a kishúgával is, volt mikor a családtagjai is beleszóltak hogy mikor jön stb. Ezt nem lehet így elmondani, tényleg őszintén örült nekem mindig és a családja is. Azért ennyire sietősen akarja a közös dolgok építését is mert ő már felnőtt elkötelezett életet akar élni. A testvérének ez már megadatott, eljegyezték és nagyon hamar megalakultak mint pár.

Meg állandóan ilyen szerelmes idézeteket, kapcsolat témájú bejegyzéseket oszt meg az oldalán, van hogy megjelöl benne engem stb.

A manipulációról meg, hát nem tudom inkább én manipulálhattam őt.

Normális amúgy tényleg hogy így gondolkodunk ebben a témában, de lehet ártalmatlan lenne minden és jól kijönne.

Sokszor a volt kapcsolatát hozza fel példaként hogy ott is egyből haladtak a dolgok nem egy helyben álltak és ott nem volt kérdéses hogy bele merjenek-e vágni komolyan.

aug. 1. 22:55
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
#19 mint írtuk többen, amikor beszélsz vele és ott áll a komplett család, az rohadtul nem normális. Egy feleségjelöltet keresnek, semmi mást.
aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!