Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy ez bezavar most nálam,ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy ez bezavar most nálam,ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi akivel kb 3 éve tudjuk hogy szeretnénk együtt lenni,de halogattuk.Egyszer en voltam foglalt,utanna o…nos most kezdtunk mindketten szinglikent kozelebb kerulni,es elmentem egy szepsegszalonba arckezelesre-ugy mondtam a pasinak hogy hova de lattam nem orult neki kulonosebben,es a no-aki hazas-annyira szerelmesen beszelt a ferfirol akivel en szeretnek osze jonni-hogy feltunt,meg meg azt is megosztotta (amit tudtam) hogy van gyanu ra hogy a parom levendo egy masik ket gyerekes anyukaval tartott viszonyt elottem.Ez ugyanugy elofordult mikor egy masik szalonban hajvagasert mentem-anno 1 éve-akkor a fodrasz csaj kerdezte meg hogy szerintem egyutt marade a pasi azzal a ferfivel?….Ugy a mai utan megint elment a kedvem ebbe az egeszbe bele kezdeni mert ugy erzem semmi ertelme igy,nekem nem kell olyan akire mindenki szemet vet…2 evvel ezelott is nemet mondtam neki,akkor is megtelt a szeme konnyel…es ma is elmondtam hogy hagyjuk ezt az egeszet es megint fakepnel hagytam….3 éve kinoz az erzes vele,nem tudom felejteni ot semmikepp,van hogy ejszakat nem alszom annyira ra gondolok de ugy erzem ezt az oldalat vele nem akarom felvallalni.Ti mit tennetek? (27N)
júl. 17. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:
*nővel,elírtam elnézést
júl. 17. 16:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

“nem kell olyan akire mindenki szemet vet”


Nem szemet vetnek rá, hanem konkrétan a kiszemelted csapja a szelet mindenkinek. Ha zárkózottabb testbeszéde lenne, le sem szarnák, nézhet ki akármilyen jól.

júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!