Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben,ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben,ebben a kényes már-már abszurd helyzetben, hogy a lánnyal lehessek,és velem élhessen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit neten ismertem meg, minden nap tartjuk a kapcsolatot, és hetente csupán egyetlen alkalommal láthatom őt, azt is sajnos titokban kell megoldanunk. Ő sem akarja a szexet elsietni,és én sem,egyelőre örülünk,ha a heti találkozót meg tudjuk lebukás nélkül oldani.. A helyzet az,hogy a lány hosszú ideig beteg volt,így kiesett a munkából, és a nagyszüleivel élt és él is. Most próbál kicsit helyre jönni,és aktív munkakeresésben van, több helyre is elkísértem, de a nagyszülei nagyon szigorú, durva emberek,akik bántalmazzák őt, mind fizikális,mind lelki értelemben, ami sajnos látszik is rajta.Sokkal érettebben gondolkozik mint a kortársai, sokszor olyan mintha jóval idősebb hölggyel beszélgetnék.Az idős nagyszülei mindenben gátolják,számon kérik, nincs szabad élete, döntése. Rettenetes csúnyán beszélnek vele (hallottam hangfelvételeket is). Semmit sem tanult meg (tanulhatott meg), amit a korabeli nőknek az édesanyjuk megtanított a házimunkát illetően. Nálunk a családon belül,tudnék neki munkát biztosítani,és van egy külön házam is ahova be tudna költözni,hogy megszabaduljon a nagyszüleitől,velük meg teljesen megszüntetni ezt a mérgező kapcsolatot. Csak,fogalmam sincs,hogyan tudnánk megoldani ezt a helyzetet, mert amikor előhozza a költözést a nagyiéknak, azok elvből elutasítják. Kicsit gyerekesnek,és bolondnak ítélem meg ezt a helyzetet, akár a tündérmesékben amikor a hercegnőt kell kimenteni,de kb az a felállás van a mi szerelmi életünkben is.Menjek oda hozzájuk,álljak eléjük,hogy már pedig a lány eljön onnan és kész,vagy valahogy játsszuk ki őket,hogy ne szakadjon meg a kapcsolat közöttük, de nyugodtan tudjon elköltözni? Egyszer mesélte,amikor az előző párjával szeretett volna összeköltözni,előtte este a nagyanyja olyan rebelliót csapott, hogy a barátnőm nem tudott elköltözni. ( azóta volt pszichiáternél is, aki a lelki problémákat segített neki valamilyen részben orvosolni,de még az út elején járunk csak.) Viszont, a helyzet az,hogy a ház üresen áll, mert én a szüleimmel élek még, itt van az irodám, a dolgaim mindenem. Hogy mondjam ezt el neki,hogy egyedül lakna még egy ideig a házban, amíg be nem tudjuk rendezni,és megcsinálni,hogy én is vele lehessek? Mit tegyünk?
máj. 25. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Addig költöztesd magatokhoz, csak elfér a szobádban veled! Ha elmúlt 18 éves, gondolom igen, nem kell semmit bejelentenie, főleg ilyen toxikus nagyiéknak, egy nap összepakol és elköltözik, ennyi, még rendőrökkel se vitethetik haza. Ha elmondjátok, hogy el akar költözni, menni fog a lelki terror, ami eddig is. Sok sikert!
máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsi a szobám,és csak akkora ágy van,amin én férek el.Még egy matrac sem fér be. Ráadásul sok az állatunk.Nem hiszem,hogy elviselné,hogy a macskák a fejénél alszanak..
máj. 25. 17:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az kimaradt,hogy a szüleim is jobban szeretnék,ha a saját külön házban élhetne,.hogy ne kelljen itt is "mindig máshoz alkalmazkodnia".
máj. 25. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor addig vagy kibírja a nagyiékkal, míg beköltöztök a házadba, vagy kivesztek egy kis szobát neki valahol, jobb ötletem nincs, bocsi.
máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát de egyedül is jobb lenne neki mint otthon. Elmúlt már 18?
máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Eszedbe ne jusson odavenni a lányt úgy, hogy nem is ismered igazából!

Az lesz a vége, hogy a nyakadon fog élősködni, és soha nem fogod tudni kitenni, mert jajj szegénynek nincs hová mennie. Ne legyen igazam, de lehet, hogy igazából nem is szerelmes, csak te vagy az egyetlen lehetősége, hogy kiszabaduljon otthonról. A családja is elég problémás. Agresszív, elnyomó nagyszülők. De a szülei hol vannak? Fogalmazzunk úgy, hogy nem olyan mintát hoz, ami alkalmas egy normális családi életre.

Mindennek a tetejébe még munkanélküli is, tehát egy fillér jövedelme nincs.


Mit fogsz csinálni, ha pár hét együttélés után kiderül, hogy nem is illetek össze? Az összeköltözés egy nagyon komoly lépés, onnantól a házasság tényleg csak egy papír. De komolyan ezzel a lánnyal akarod leélni az életed? Ha lenne egyszer közös gyerek, ilyen nagyszülőket és dédiket akarsz neki?


Támogasd a lányt, váljon le a nagyszülőkről, segíts neki állást keresni, beszélgess vele! Menj el hozzájuk, mutatkozz be a nagyszülőknek, tedd őket helyre, ha kell. Nézd meg, hogy élnek. Az mondjuk elég röhejes, hogy "Semmit sem tanult meg (tanulhatott meg), amit a korabeli nőknek az édesanyjuk megtanított a házimunkát illetően." Nem látta otthon, hogy kell felmosni meg beindítani a mosógépet? Csúnyán beszélnek vele, de nem kell se dolgoznia, se házimunkát végeznie? Érdekes... Akkor mit csinál egész nap?


Szóval szerintem egyelőre ismerkedj még ezzel a lánnyal, és gondold át kétszer. A családja is vele jár, ha tartja velük a kapcsolatot. De ha nem, akkor is hoz olyan mintákat, amik egy normális családi életre nem teszik alkalmassá.


Másrészt minden éremnek két oldala van. Nem csinál semmit, el kell tartani, és az idős nagyszülők nem erre szerződtek. A verés meg a csúnya beszéd nem jogos! De a harag igen.

máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 # gondolom keresne munkát a leányzó, ha kiderül hogy nem illenek össze akkor megy vissza nagyszülőkhöz, vagy megvárják hogy legyen fizetése és abból már tudna boldogulni, akár egyedül is, de kérdező ha ketten tesztek a kapcsolatba mindenkinek egyszerűbb lenne…
máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!