Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így megválogatjátok ti is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így megválogatjátok ti is a randi helyszínét, ahogy Tóth Andi tenné?

Figyelt kérdés

„Első randi, étterem... Hát, sokat eszek, szóval nem fogja megérni. Nem tudom eldönteni egyébként, hogy egy étterem az jó helyszín-e első találkozóhoz, mert én ennék, a csávó meg kérdezget. Ez kicsit idegesítő. 2-3 randi után oké, de előtte én inkább azt tudom elképzelni, hogy sétáljunk és beszélgessünk. Az ötödik randi után már nem fog érdekelni, ha kilóg egy csirkecomb a fogaim közül. És lehet, hogy a pasit se”


"A másik, ami számomra elképzelhetetlen, hogy elvisz mondjuk a pasi moziba. Ott ülünk egymás mellett kussban, és nézzük a filmet. Első randi az mindig olyan legyen, ahol tudunk beszélgetni. Kajálás közben is lehet, de nekem az étel az szent, ha én eszem, akkor nem beszélgetek. Szóval, inkább séta! A parton, parkban, vagy bárhol"


júl. 26. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván, egyetértek mindkét problémával, bár én simán pofázok evés közben, de szerintem is rossz randi elsőnek a kajálás. A mozi meg tiszta hülyeség. Maximum úgy jó, ha fél napos randi, de azt se elsőnek beszélsz meg valakivel, csak ha már ismered eléggé.
júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek vele, mi is az első három randin csak sétáltunk, beszélgettünk. Nem az étkezési szokásaira vagyok kíváncsi és tele pofával beszélgetni, hanem magára az emberre.
júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. megismerni akarom a másikat, ahhoz meg beszélgetni kell. Kaja közben nem illik beszélni, mozi közben szintén nem. Marad a séta egy szép parkban.


Annyival kiegészíteném, hogy első randinak nem kell hosszúnak lenni, és merni kell egy idő után véget vetni neki akkor is ha nagyon jó.

júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A sétát azért nem szokták szeretni, mert sokan a nő vagy férfi szemét akarják fürkészni. Mondjuk ez nekem kicsit ijesztő volt ha valaki vizslat, miközben még semmit se tudok róla, és néz mint egy eszelős vagy egy vallatótiszt. Mondjuk az igaz hogy a párom szemébe elsőre is nagyon jó volt belenézni. Gondolom ezért akarja ezt mindenki megállapítani hogy egyáltalán belenéznek e a szemébe. Viszont aztán ő is félreértette mert elsőre azt hitte nem tetszik nekem, úgyhogy sok minden nem derül ki ebből sem, de azért valami mégis. Séta közben nem látják egymást és ez sok mindenkit zavar. (Engem pl nem zavar, mert szerintem elég néha rápillantani a másikra.)
júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4: Szerencsére nem veszi mindenki támadásnak, ha beszélgetés közben diszkréten a szemébe néznek.


Állatvilágban jellemző, hogy a másik szemébe nézést támadásnak veszik.

júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5 Én sem azt írtam hogy nem szeretek a szemébe nézni ha adódik, de van aki annyira rá van függve erre hogy nem bír sétálni mert nem látja a partnernek a szemét folyamatosan.
júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha én választhatom meg az 1. randi helyszínét, én is így "válogatnék", bár azért ezt nem nevezném válogatásnak, hogy 2 helyszín off... és tök jogos indokok miatt. Étterem - feszültebb, nehezebb úgy kötetlenebbül beszélgetni, mint egy pohár ital mellett, nehezebb menekülni, ha szar a randi. Mozi - nem lehet beszélgetni, csak ülünk egymás mellett, és nézzük a filmet. Nem gondolom magamat kényesnek, de jó, ha olyan helyre megyünk, ahol LEHET kötetlenebbül, hosszabban beszélgetni... teázó, kávézó vagy bárhol egy ital, séta, fagyizás, akár múzeum, Csodák Palotája, piknik egy parkban...
júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként emberek miért szeretnek tömegben beszélgetni? Sosem értettem, a privát kérdéseket miért úgy teszik fel, hogy ott van mellettük 20 ember a környező asztaloknál vagy az utcán körülöttük aki hallja. Olyanokat beszélnek kávézóban hogy bulvárosoknak aranybánya. Ül is néha bent néhány újságíró fülelni.
júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1-2. randin azért nem osztok meg magamról annyira privát dolgokat, azt meg kb mindegy, ki hallja, ugyanúgy meghallhatja az utcán is meg sétálás közben. Komolyabb, intim témákat meg csak négyszemközt, ez alap.
júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint akkor az időjárásról beszélgettek? Mert a magánéletedet, munkádat, családodat szokta kérdezgetni a partner, az meg már mint kérdés is idióta tömegben, még ha el is ütöd egy kitérő válasszal.
júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!