Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső rendezvényre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső rendezvényre megyek ahol 5 percet beszél mindenki férfi minden nővel, majd a végén megjelöli hogy ki volt számára szimpatikus és 1-2 nap múlva megküldik a másik elérhetőségét ( kölcsönös találat esetén ). Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az 5 percet nyilván el lehet hülyéskedni, de én elég komoly gondolkodású vagyok és szeretem tudni hogy ki a másik így általános ( ha úgy tetszik "sablon" ) kérdéseket szoktam feltenni, illetve mesélni magamról ( amúgy a legtöbben ezt teszik ).

Ilyenkor az egyik ami kérdés mindig felmerül hogy "Mi a munkád". Nyilván itt a társadalmi státuszt, időbeosztást és persze a jó öreg anyagiakat mérik fel a hölgyek.


A munkám, átlagos, irodista munka, átlagbérrel. Nem vagyok rá büszke, nem is szégyenlem de nem akarom hogy ezen 'bukjon' a dolog, hiszen 5 perc alatt valami alapján dönteniük kell.


Ti hogy adnátok elő a fenti irodai munkát hogy jól csengjen, de ne is hazudjak vele? Hogy tudok ebből legjobban kijönni?



júl. 25. 07:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

Irodai munkát végzek egy kis/nagy cégnel pénzügyesként, HR-sként, stb.

Egy mondatot szánnék erre a dologra és örülnék, hogy több idő marad másra.

júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi kereszténycel, nem emiatt, hanem az undorító szemèlyiséged miatt esel ki a rostán. 😁
júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

2-es nem 'kereszténycel' vagyok, keversz valakivel.


1-es: a "pénzügyes HR-esként kis/nagy cégnél" eléggé konkrét már sajnos. Az alapján érzik hogy nem vagy se orvos, se vállalkozó, hanem egy 0 alkalmazott senki aki medián átlagkereseten él. Ilyenkor szokott jönni a kérdés hogy mik a céljaid, szereted-e a munkád ( magyarul el tudsz e tartani 3 gyerekkel később és viszel e egzotikus helyekre, cseréljük e az autót 3-4 évente, és költözünk egy 3-4 szinte rózsadombi villába )...

júl. 25. 07:58
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Ne írogass privátot, nem èrdekelsz! Te vagy az, a stílus és a szokásos agyrengésed elàrul. Tiltottalak.
júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

elég sok incel van fent 4-es, elég sokan hasonló helyzetben, szóval a te agymenésed az hogy "1" embert "követsz" és írogatsz a kérdéseik alá mindenféle ocsmányságot.


Te ki vagy amúgy? Mit lehet rólad tudni? Mitől vagy annyival jobb mint mások? Itt élsz a GYK-n te is, és anonim beszólogatsz. Biztos nagyon "menő" életed lehet. Csak nem egy hatalmas INCEL lúzer vagy te is?


Szánalmas pondró.

júl. 25. 08:12
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

3, ha őszintén ilyennek látod a nőket, akkor nem hiszem, hogy van értelme a rapid randinak. Ha erőteljes előitéleteid vannak, akkor az kitűnik abból, amit és, ahogy mondasz, mindegy mi a téma.

Az meg szerintem teljesen jogos kérdés, hogy vannak-e, vagy mik a céljaid. Cél nélkül csak lenni, nem valami nagy buli. Ez munkától függetlenül tény.

A munkádról meg kár mismásolni, mert az is feltűnő. Az ezt, meg ezt dolgozom egy korrekt válasz. Ha ez alapján nem tart rád igényt valaki, az később se tartana, mert, ha sikerül jól ködösítened és lenne belőle első randi, vagy mélyebb ismerkedés, úgyis újra feljönne a téma. Mindegy, hogy 5 perc után nem kellesz, vagy két óra, vagy két nap után nem?

Nem mindenki keres kifejezetten gazdag párt, sőt, a többség elégedett valakivel, akivel egy szinten van.

Felesleges ferdíteni, meg homályosan fogalmazni.

júl. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

5: le is buktattad magad. 😅

Semmi közöd hozzá, ki vagyok, ahhoz pláne, hogy mennyi időt töltök itt. Nem fogok magyarázkodni egy antiszociális. Embergyűlölő incelnek.

júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

7-es ember gyűlölő az pont te vagy a válaszaid alapján.


Szentmisére eljöhetnél velem valamelyik nap. Hiszem hogy több jóság van benned mint amit itt bemutatsz az országnak.


Szeretlek !

júl. 25. 08:24
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
5 perc alatt nem lehet valakiről eldönteni, hogy milyen. Felszinességen alapszik csak.
júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

6-os mégis mi az előítélet ? Hogy a nőknek számít a másik munkája ?


Ez olyan mintha azt írnád hogy a férfinak nem számít a nő külseje.

júl. 25. 08:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!