Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső rendezvényre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső rendezvényre megyek ahol 5 percet beszél mindenki férfi minden nővel, majd a végén megjelöli hogy ki volt számára szimpatikus és 1-2 nap múlva megküldik a másik elérhetőségét ( kölcsönös találat esetén ). Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az 5 percet nyilván el lehet hülyéskedni, de én elég komoly gondolkodású vagyok és szeretem tudni hogy ki a másik így általános ( ha úgy tetszik "sablon" ) kérdéseket szoktam feltenni, illetve mesélni magamról ( amúgy a legtöbben ezt teszik ).

Ilyenkor az egyik ami kérdés mindig felmerül hogy "Mi a munkád". Nyilván itt a társadalmi státuszt, időbeosztást és persze a jó öreg anyagiakat mérik fel a hölgyek.


A munkám, átlagos, irodista munka, átlagbérrel. Nem vagyok rá büszke, nem is szégyenlem de nem akarom hogy ezen 'bukjon' a dolog, hiszen 5 perc alatt valami alapján dönteniük kell.


Ti hogy adnátok elő a fenti irodai munkát hogy jól csengjen, de ne is hazudjak vele? Hogy tudok ebből legjobban kijönni?



júl. 25. 07:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

19_es: teljesen jogos a felvetésed. Azért megyek egy ilyenre mert online esélytelen, régen még működött amikor 2-3 társkereső volt, mára ezres nagyságban léteznek ezek és tényleg semmi esélye egy átlag, sőt, merem állítani még egy átlagfeletti pasinak sem. Illetve ott egy nőre alsó hangon napi 50-100 pasi ír, tehát egy nagyon nagyon időigényes folyamat amíg egy randiig eljutsz.

Nekem tavaly 3 netes randim volt, ez régen simán 10-15 is lehetett éves szinten. Idén pedig 1 se, igaz nem is vagyok már fent ezeken.

Ezért is lettek amúgy népszerűek az "offline" ismerkedések, igaz nem csak 'speed dating' van, mindenféle más verzióval jelennek már meg, valami tematikus módon ezek.


Szerintem ha 30 felett, idősödő szülőkkel és nem megfelelő karrierúttal lennél életközepi válságban te benned is lenne némi fruszráltság és nem lenne már benned annyi hurrá optimizmus mint egy 18-20 éves fiatalban. Ezért valakit megkövezni, talán nem kéne. Pláne Magyarországon ahol a depresszió elképesztő méreteket ölt.


Amúgy nem nézem le magam, de van nyilván nem tudok elkerülni hogy ne viszonyíts vagy gondolkozz el azon hogy "mire vihetted volna, ha ezt meg azt teszed ekkor és ekkor"


Amúgy az utolsó bekezdésed igaz, valószínűleg érződik bennem a negativitás, ezért ezen tényleg igyekszem dolgozni és ha más nem, egy érdeklődő, kicsivel lazább és kedvesebb énemet hozni, aki jól érezni megy magát, beszélgetni új emberekkel, titkon persze remélve hogy hátha megismerkedik valakivel akivel kölcsönös a szimpátia.

júl. 25. 09:59
 22/32 anonim ***** válasza:
20. Vannak muvesz lelku emberek is.. sosem tudod meg elsore ki az..
júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nő, aki úgy ismerkedik, hogy lesz-e 3 evenre új autó, 3 gyerek, stb. :D Vagy ha van, azoknak süt a külsejéről (pl. töltött száj) nem kell velük ismerkedni.
júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatalok nem is akarnak 3 gyereket, a 0-t fontolják, és az 1-2 közt vacillálnak. Előző voltam.
júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%
Hát kérdező ezzel a mentalitással hozzád bottal sem nyúlnék. De remélem még csak egy megyében sem lakom veled. Egyszerűen rettenetesen taszító a hozzáállásod. Rossz előitéleteid vannak, amit rávetítesz mindenkire, általánosítasz. Szerintem vegyél magadnak egy kutyát, talán az megtűr maga mellett..
júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Eléggé álszent azt mondani hogy az embert nem érdekli a másik hivatása anyagi és társadalmi okokból. Igenis fontos."


Hát, magadból indulsz ki, de (szerencsére) nem mindenki gondolkozik úgy, mint te. Engem pl. érdekel a másik hivatása, meghatározza a gondolkodást. Különösen akkor, ha az tényleg hivatás és nem az épp aktuális munkahelye, amit egyébként havonta változtatgat, mert nem tűrik meg sehol. Párom kulturális területen dolgozik, passzolunk ilyen téren, nagyon hasonló a végzettségünk és ez nekem sokkal jobban számít, mint a fizetése. Pedig, gondolhatod, hogy egy állami hivatalban az örökségvédelemnél mennyit keres. Futott utánam már informatikai multinál dolgozó IT-s, de eszembe sem jutott összejönni vele, mert gyakorlatilag semmi, de semmi közös nem volt bennünk se gondolkodásban, se érdeklődés szintjén.

júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A kereszténység egy baromi nagy átverés, mondom én megkeresztelt emberként. Érdemes nyitott szemmel tanulmányozni a dolgot, semmi köze sincs a jézusi tanításokhoz! Egyik modern vagy régen megalkotott vallásoknak sem! Ezek nem felszabadítanak, hanem rácsok mögé helyeznek.
júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%
5 perc nagyon kevés idő bármire is. Már itt bukik a dolog. Meg a hozzáállásod a női nemhez az is gáz.
júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28-as milyen hozáállásra célzol mégis?


Az 5 perc kevés de több mint a 0 amit az online felületek biztosítanak. Örülök ha valakinek online sikere van, de a legtöbbünknek nincs.

júl. 25. 13:45
 30/32 A kérdező kommentje:

Nem jött be sajnos: ha annyit mondtam nekik hogy "gazdasági területen dolgozom" mindenki faggatni kezdett hogy pontosan mit stb., magyarul kiakarták ásni az "aranyat", mert nyilván ha megtudják kontroller vagyok ( nettó 1 milliótól határ a csillagos ég ) akkor más benyomást tettem volna mint így.


38F incel

júl. 26. 06:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!