Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 46 éves vagyok.Még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves vagyok.Még soha nem szexeltem,és barátnőm is csak 1-2 hétig volt,bár ezt nem is nevezném kapcsolatnak.Miért nem kellek így a nőknek?

Figyelt kérdés
Ha randizok egy nővel,már az elején azt kérdezik,mióta vagyok egyedül,és ha elmondom,még nem volt hosszú kapcsolatom,(rövid sem nagyon)furán néznek,és az első találkozás után lepattintanak?De mit rontok el?

júl. 23. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezen 20-30 évvel ezelőtt is gondolkodhattál volna, nem most kéne kapálózni, mikor már mindegy.
júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
46 évesen lassan már tata vagy. Kezdődnek az impotencia gondok és most kellene téged elkezdeni szexuálisan tanítgatni.. mire megtanulod mit kell csinálni már fel se áll. Kinek kell ez?
júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha 46 éves korodig bírtad így, akkor minek kell most neked nő,?
júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a tapasztalt férfiakat szeretem, már csak ezért is menekülnék tőled.
júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha jót akarsz magadnak miért mondod ezt el? Itt az oldalon is miért teszed fel a kérdést? Tudható, hogy csak magas labdát adsz azoknak, akik beszólhatnak neked.
júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha jót akarsz magadnak, nem mondod el. Legalább is nem az elején.
júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a kérdés kamu,de ha nem....

Akkor a netflixnek ad el a megfilmesítési jogokat.

Jó vígjáték lehetne belőle.

júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem el randizgatni.Már lassan 30 éve keresek társat magamnak.Már én is gondoltam rá,hogy nem mondok igazat majd,de előbb-utóbb az is kiderül.
júl. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!