Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel manapság rengetegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel manapság rengetegen udvarolnak a nőknek Interneten, érdemesebb lenne hagyományosan próbálkozni inkább, odamenni a nőhöz hogy tetszel nekem és kész?

Figyelt kérdés

A nők elszoktak ettől az élménytől. Ma csak írogatnak nekik.

Vagy IRL is ugyanúgy megy az ostrom mint előtte? Nők?


Azt tudom hogy az Internetes korszak óta őrültek háza van és minden nőnek ezerrel udvarolnak a neten.


F/33


júl. 16. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát, ha szeretsz házhoz menni az átvitt értelmű pofonért, akkor csináld csak. A kudarc garantált!
júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Persze fogatlanok háasak foglaltak vén trottyok szexet q.vt akarók, ez a pasifelhozatal 90%-a.
júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

2.


Kevesebb alkoholtartalommal próbálkozz választ írni.

júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Gyorsan akartam leirni a felsorolást. 100 bol talán 1 az aki normális. A 99 másikat meg irtani kéne. Egyből nem lenne fent a sok bántalmazó, csöves vagy ventrotty meg akik bnő asszony mellett keresnek qropajtit meg ingyenpr.stikat meg incelek.
júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

4.


"irtani kéne"


Szerinted mennyire magasztos lelkivilágra utal, ha tömeges népirtásról fantáziálgatsz? Nem érzed azt, hogy esetleg emiatt találnak meg ezek az emberek, akikről panaszkodsz? Ráadásul ez a 100-ból 99-es arány egy "egészen ici picit" túlzónak tűnik.

júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem állnék szóba senkivel se, főleg, hogy zenét hallgatok. Max külföldieket igazítok útba, de nem akarnék utcán ismerkedni.


29N

júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
100-ból 1 az nagyon jóindulatú.
júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azt tudom hogy az Internetes korszak óta őrültek háza van és minden nőnek ezerrel udvarolnak a neten."


Mi neked az udvarlás? Az, hogy a melles kérdés miatt öten rámírnak, hogy hány éves vagyok?


Senki nem udvarol. Legalábbis nekem az udvarlás azt jelenti, hogy olyan közelít, aki levágta, hogy szívesen fogadom a közeledését, nem megdugni akar egyből, és ha nemet mondok, nem lesz ő agresszív, én meg qrva.

júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Aki jó nő annak élőben is sokan udvarolnak.
júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Felejtsd el, mert a mai embernek jogai vannak csak, amikkel totál tisztában van és ha már csak egy egyszerű útbaigazítást kérnél bárkitől is, egyből beperelne, fenyegetne a jogaival, az önvédelmi-önrendelkezési jogaira hivatkozva még kártérítést is követelne.
júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!